چاپ بنر تسلیتی

دسته بندی : چاپ
4 اسفند
تعداد بازدید :
98 بازدید
نظرات :
0 نظر
 چاپ بنر تسلیتی

چاپ بنر تسلیتی از انواع بنرهای مناسبتیچاپ بنر تسلیتی و کاربرد اصلی آن 

 مرگ و میر در بسیاری از موارد ناباورانه روی می دهد و افراد برای تسلی خاطر بازماندگان سعی می کنند با چاپ بنر، یا هر شیوه دیگر، تسلیت خود را ابراز کنند. در این شرایط، دو نکته در فرآیند چاپ حیاتی است. اولی کیفیت نهایی محصول و دومی، سرعت عملکرد است. ما در سطرهای پیش رو کمی دقیق تر درباره چاپ بنر تسلیتی شرح و توصیف قرار داده ایم. اگر در شرایط اضطرار قرار دارید و وقت برای مطالعه ادامه متن نیست، کافی است با شماره های موجود روی هر یک از سایت های چاپخانه آنلاین کوثر، اسپیس سازان کوثر و پاردایس دات کام، تماس گرفته و پس از بیان ملزومات، بنر تسلیت خود را در محل دریافت کنید.

بیشتر بخوانید:  صفر تا صد چاپ بنر و فلکسی


برای چاپ بنر تسلیتی به لینک زیر مراجعه نمایید. 

چاپ بنر تسلیتی

 
آشنایی با روند چاپ بنر تسلیتی

برای شناخت روند چاپ بنر تسلیتی پیش از هر چیز باید بنر را به طور عمومی شناخت و با پروسه طراحی و چاپ این گونه آشنا شد. بنرها با هدف گذاری متولد می شوند و در پی طراحی و چاپ به بلوغ می رسند. روند چاپ یک بنر درجه یک و تاثیرگذار بسته به شرایط و ملزومات، چیزی بین یک الی پنج روز کاری زمان می برد. اما برای بنرهای تسلیتی چنین زمانی در اختیار نیست و معمولا افراد در لحظه مراجعه و ثبت سفارش، بنر خود را می خواهند.

برای سفارش اینترنتی بنر می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید. 

در این شرایط، چاپخانه ها باید از پیش طرح های مختلفی را آماده کرده باشند و در اختیار مشتری قرار دهند تا فرد متناسب با نیاز، بهترین نمونه را انتخاب کند. مرحله بعدی در اختیار داشتن یک طراح کارکشته، متخصص و چیره دست به منظور ایجاد تغییرات نهایی و شخصی سازی است. در گام آخر هم، طرح به دستگاه چاپ سپرده می شود و محصول نهایی در اختیار افراد قرار می گیرد.

حال هر مجموعه ای که حرفه ای تر عمل کند، در لحظه ثبت سفارش فوری، عملکرد قابل قبول تری خواهد داشت. به بیان دیگر، کیفیت و عیار طراحی بنرهای مناسبتی – در راس آن ها بنرهای تسلیتی- را با سایر نمونه کارهای یک چاپخانه اندازه گیری کنید.

بیشتر بخوانید : ویژگی های چاپ بنر تبلیغاتی

بررسی فنی بنر تسلیتی

چاپ بنر تسلیتی زیرشاخه چاپ فوری است. در این گونه چاپ ها یک سری ابعاد از پیش تعیین شده در اختیار شما هستند و بر مبنای آن ها، طرح مورد نظر را انتخاب می کنید. باید توجه داشته باشید که متریال، نیروی انسانی و مصالح مصرفی همگی با سایر بنرها یکسان انتخاب می شوند و تفاوت تنها از پیش آماده بودن طرح و چاپ است و از همه مهم تر اینکه، نیروی انسانی باید در تمامی ساعات شبانه روز آمادگی پاسخگویی داشته باشد و در زمانی فشرده تر از معمول، خدمات ارائه کند.

با این تفاسیر، می توان انتظار داشت که چاپ بنر تسلیتی فوری، در مواقعی از سایر سفارشات این وادی هزینه بیشتری به کارفرما تحمیل کند. حال، ذیل چند بند نکات مربوط به چاپ بنر تسلیتی را لیست می کنیم.

 • چاپ بنر تسلیتی یک چاپ فوری محسوب می شود (اگر زمان برای شما اهمیت دارد حتما به فروشگاه های معتبر مراجعه کنید)؛
 • شما باید از بین نمونه های آماده طرح انتخاب کنید (در نتیجه اگر سخت گیر هستید باز هم ناچار باید به چاپخانه های بزرگ مراجعه کنید تا طیف وسیعی انتخاب مقابل شما قرار گیرد)؛
 • هزینه تمام شده بنر تسلیتی شاید از بنرهای معمولی بیشتر باشد؛
 • بنر استاندارد روی پی وی سی ده انس، یا مقاوم دربرابر پاره شدگی چاپ می شود. در نتیجه چاپ بنر تسلیتی هم باید به همین شکل پیش رود؛
 • بنر تسلیتی استاندارد به صورت پانچ شده تحویل می شود (کناره ها به صورت گرد برش خورده اند تا طناب رد شود و نصب بنر ممکن باشد)؛
 • به طور معمول سفارشات فوری زیر هشت ساعت تحویل می شوند. یعنی چاپ بنر تسلیتی بین یک الی هشت ساعت زمان نیاز خواهد داشت؛
 • در صورتی که قصد داشته باشید بنر را به صورت استند مورد استفاده قرار دهید، باید طرح های افقی را انتخاب کنید و در زمان سفارش مساله را ذکر فرمایید؛
 • از نظر ابعاد، بنرهای تسلیتی به سه دسته دو متری، دو و نیم متری و سه متری تقسیم می شوند؛
 • در حال حاضر هزینه چاپ بنر تسلیتی بین سی الی هفتاد هزار تومان متغیر است. این قیمت شناور بسته به مولفه هایی نظیر سرعت ارسال، طرح و ابعاد تغییر می کند.

 • چاپ بنر تسلیتی

 • بیشتر بخوانید : مراحل چاپ بنر فوری 

 • جمع بندی 

برای همه ما پیش می آید که در حال و هوای خود و زندگی روزمره هستیم، اما ناگهان خبری تلفنی جان و جهانمان را دگرگون می سازد و خبری ناگوار هوش و حواسمان را مخدوش می سازد. در این شرایط گاهی مسئولیت مواجه با خبر روی دوش ما قرار دارد و مدیریت مراسم به ما محول می شود.

بنر اختصاصی را از طریق لینک زیر سفارش دهید. 


حال چند و چون مواجه با غم و مصیبت وارده از یک سو و نیاز به یافتن بهترین خدمات از سویی دیگر، فرد را مشتاق دریافت خدماتی سهل الوصول می سازد. اگر در این شرایط قرار دارید و به چاپ فوری، علی الخصوص چاپ فوری بنرهای تسلیتی نیاز پیدا کرده اید، کافی است با کارشناسان ما در چاپ کوثر، اسپیس سازان و پاردایس دات کام تماس گرفته و در کمترین زمان و پایین ترین حد مناقشه، محصول خود را در محل دریافت کنید.

کاری که ما برای چاپ بنر تسلیتی انجام می دهیم ساده است:

 • دریافت تماس شما (تلفنی یا حضور در وب سایت و ثبت سفارش)؛
 • ارائه طیف وسیعی انتخاب مقابل شما؛
 • شخصی سازی سفارش مطابق نیاز (از نام و نشان گرفته تا طرح و رنگ قابلیت تغییر و بهینه سازی دارد)؛
 • چاپ بنر تسلیتی در کمترین زمان ممکن (بسته به نیاز می توانید انتظار چاپ بنر بین یک الی هشت ساعت را داشته باشید. البته اگر نیاز آن قدر فوری نباشد، برای کاهش هزینه ها می توانید تحویل یک الی سه روزه را انتخاب کنید)؛
 • تحویل بنر در محل مشخص شده از طرف شما (شایان ذکر است که امکان نصب به صورت سنتی یا قرار دادن استند هم موجود است).

 

برچسب ها

بنر استیکر فوم برد بروشور تخته شاسی
آخرین مقالات
ویژگی های چاپ بنر تبلیغاتی
نکات ضروری پیش از سفارش بنر تبلیغاتی

بنرها مزیت‌های منحصر به فرد زیادی دارند که باعث شده نرخ سفارش آن‌ها در هر چاپخانه آنلاین یا سنتی، در بین تمامی محصولات، یکی از بالاترین‌ها باشد.

ویژگی های چاپ استیکر روی شیشه
نکاتی کاربردی در رابطه با چاپ استیکر روی شیشه

حتما زمانی که از خیابان‌ها گذر می‌کنید چاپ‌های جذاب و پر زرق و برق قرار گرفته روی شیشه مغازه‌ها توجه شما را به خود جلب کرده است.

طراحی و چاپ پوستر تبلیغاتی و نمایشگاهی
راهنمای کامل طراحی و چاپ پوستر

در این نوشته، به طور جامع همه آنچه نیاز است درباره طراحی و چاپ پوستر بدانید زیر ذره بین قرار داده می‌شود.

آشنایی با چاپ بک لایت
چاپ بک لایت تخصصی چیست؟

بک لایت یا Backlit film نوعی ورق پلیمری مستحکم است که می‌تواند میزبان رنگ، طرح و جوهر باشد.

بررسی ویژگی های چاپ کنواس
همه آنچه باید درباره چاپ کنواس بدانید

کانواس راهی است برای آفرینش چاپ‌هایی که حال و هوای طراحی‌های دستی را منتقل می‌کنند.

بررسی ویژگی های کارت دعوت
آنچه باید درباره کارت دعوت بدانید

در شرف مراسم ازدواج هستید و برنامه طراحی کارت دعوت را می‌چینید؟

Why should work with the best Iranian Printing House

... the era we living in is completely recognized as the zenith of digital

چاپ پاپ آپ در چاپخانه
بهترین چاپ پاپ آپ را از کدام چاپخانه سفارش دهیم ؟

در این نوشته، سراغ شناخت دقیق و فنی پاپ می‌رویم و پس از آن، ویژگی‌های منحصر به فرد پاپ آپ‌ را بررسی می‌کنیم.

1398/06/31

بنرها مزیت‌های منحصر به فرد زیادی دارند که باعث شده نرخ سفارش آن‌ها در هر چاپخانه آنلاین یا سنتی، در بین تمامی محصولات، یکی از بالاترین‌ها باشد.

1398/06/28

حتما زمانی که از خیابان‌ها گذر می‌کنید چاپ‌های جذاب و پر زرق و برق قرار گرفته روی شیشه مغازه‌ها توجه شما را به خود جلب کرده است.

1398/06/24

در این نوشته، به طور جامع همه آنچه نیاز است درباره طراحی و چاپ پوستر بدانید زیر ذره بین قرار داده می‌شود.