آپلود فایل
آپلود کن
ثبت سفارش

آموزش کامل سفارش کارت دعوت 


چاپ کارت دعوت اختصاصیمرحله (1): در این قسمت یک عنوان متناسب با محصول مورد نظر برای سفارش را انتخاب نمایید.
مرحله (2): در این قسمت می توانید از سایز های استاندارد طراحی کارت دعوت (13 در 18، 18 در 6، 15 در 30 و...) و سایز اختصاصی مورد نظر خود را وارد کنید.
مرحله (3): انتخاب جنس کاغذ کارت دعوت (گلاسه، کتان و...) از جمله عملیاتی است که باید در این مرحله انجام شود. 
مرحله (4): نوع چاپ کارت دعوت مورد نیاز (تک رنگ، دو رنگ، چهار رنگ و...) در این مرحله انجام می شود. 
مرحله (5): کارت دعوت دلخواه خود و ویژگی (کارت دعوت یک رو یا کارت دعوت دو رو)، می توانید از طریق فیلد مربوطه در این مرحله تعیین نمایید.
مرحله (6): انتخاب نوع خدمت مورد نیاز که شامل خدمات برجسته (نمونه ملموس این خدمت، کارت های بانکی قدیمی هستند. به نوعی اعداد، حرف و طرح ها روی کار چاپی مورد نظر به صورت برجسته نمایش داده می شود) و خدمات طلاکوب (که به صورت طلاکوب گرم یا سرد بر روی محصول مورد نظر قرار می گیرد)
مرحله (7): انتخاب ابعاد کلیشه مورد نظر متناسب با نیاز مشتری و با اندازه دلخواه او با هر سایزی صورت می گیرد. (به عملیاتی که بعد از چاپ محصول بر روی کار به صورت های مختلف کشیده می شود، عملیات کلیشه سازی می گویند)
مرحله (8): در این مرحله میتوانید نوع پوشش مورد نظر برای کارت دعوت اختصاصی خود (لمینت مات، لمینت براق،UV و...) را تعیین کنید. 
مرحله (9): در این قسمت میتوانید خدمات تکمیلی که در فرآیند چاپ کارت دعوت انتظار دارید، را وارد نمایید. 
مرحله (10): انتخاب تعداد کارت دعوت برای چاپ در این مرحله تعیین می شود. 
مرحله (11): فایل دلخواه خود برای چاپ روی کارت دعوت، از عملیات مورد نیاز در این مرحله می باشد.  
مرحله (12): انجام این مرحله اختیاری است. در صورتی که نیاز به امکانات یا ویژگی های مورد نظر خود در طراحی کارت دعوت سفارشی دارید و این ویژگی در مراحل طراحی کارت دعوت وجود ندارد، میتوانید توضیحات مربوطه را در این قسمت وارد نمایید. در صورت تایید، درخواست شما در فرآیند چاپ اعمال می شود. 
مرحله (13): این مرحله اجباری است. (با عدم تایید این مرحله نمیتوانید محصول خود را به سبد خرید اضافه نمایید)
مرحله (14): با کلیک بر روی دکمه ثبت سفارش (اطلاعاتی همچون قیمت محصول، مدت زمان تحویل سفارش و...) برای شما نمایش داده می شود.  
مشاوره