راهنمای مشتریان در مجموعه کوثر پینت


راهنمای سفارش محصول

در تصویر زیر به طور کامل راهنمای سفارش انواع محصولات چاپی به صورت اینترنتی از طریق سایت چاپخانه ای کوثر توضیح داده شده است. شما مشتریان عزیز می توانید به صورت کامل و جامع با نحوه سفارش محصول آشنا شوید. همچنین در صورت نیاز به اطلاعات و توضیحات بیشتر در این زمینه، کافیست با مجتمع چاپی کوثر تماس بگیرید. کارشناسان فنی تیم آماده ارائه راهنمایی به شما عزیزان هستند. 


راهنمای سفارش محصول

چاپخانه آنلاین کوثر در تلاش است تا انواع محصولات چاپی از چاپ بنر گرفته تا انواع کاتالوگ، بروشور، تخته شاسی و...را با بالاترین کیفیت ممکن به مشتریان خود ارائه دهد. این مجتمع چاپی با چندین سال سابقه درخشان خود در زمینه ارائه انواع محصولات چاپی با کیفیت همواره در جلب رضایت مشتریان عزیز تلاش می کند. با توجه به تصویر بالا شما مشتریان عزیز می توانید به صورت اینترنتی مراحل سفارش محصول چاپی مورد نظر خود را ثبت نموده و پس از اتمام مراحل ثبت سفارش محصول، منتظر دریافت محصول بمانید. 
از برجسته ترین ویژگی های مجتمع چاپی کوثر، ارائه قیمت دقیق محصولات چاپی و با کیفیت بالا به مشتریان، صرفه اقتصادی در هنگام سفارش محصول از این مجموعه، و رضایت مشتریان خود می باشد. 
 علاوه بر این، شما می توانید پس از مشاهده هر محصول به طور مستقیم با اپراتورهای سایت ارتباط بگیرید و سفارش را شخصی سازی کنید 
(علاوه بر آپشن هایی که در زمان ثبت سفارش به شکل معمولی وجود دارد).همچنین، شرح مختصری که پیش از ثبت خرید درباره محصول مطالعه می کنید، بازخورد نظر مخاطبان و مشتریان ثابت سایت است که در قالبی چکیده، ارائه شده است؛
همچنین چاپ  دیجیتال، افست و.... به دلیل ارتباط نزدیک با مجموعه های تولید کننده اسپیس فریم و طراحی دکوراسیون داخلی، چاپخانه اینترنتی کوثر تنها مجتمعی است که می تواند صفر تا صد نیاز شرکت های خصوصی و دولتی را بدون هیچگونه مشکل برطرف سازد.
مشاوره