بهترین فوم برد تهران را از کجا تهیه کنیم؟

دسته بندی : چاپ
30 1398/07/30
تعداد بازدید :
5133 بازدید
نظرات :
نظر
بهترین فوم برد تهران را از کجا تهیه کنیم؟

 فوم برد برای چه کاری مناسب است؟

فوم برد چاپی است شبیه به تخته شاسی با این تفاوت که این بار پوستر گلاسه به جای قرار گرفتن روی ام دی اف، روی فوم‌های مخصوص قرار می‌گیرد. مزیت اصلی آن نسبت به پوستر این است که دوام بالاتری ارائه می‌دهد و ظاهری شکیل‌تر دارد. در مقایسه با تخته شاسی نیز سبک‌تر بوده و معمولا قیمت پایین‌تری دارد. در سطرهای پیش رو، کمی بیشتر از فوم برد می‌گوییم و سپس ویژگی‌های خرید بهترین فوم بردهای تهران را از نظر می‌گذرانیم. با ما همراه باشید.

میتوانید  همین الان سفارش فوم برد خود را به صورت اینترنتی انجام دهید.


این محصول علاوه بر تزئینات دکوراسیون داخلی، به طور عمده برای مصارف نمایشگاهی استفاده می‌شود. به عنوان مثال اگر شما یک عکاس باشید و قصد نمایش آثار خود در نمایشگاه‌های مختلفی را بکنید، چاپ تصاویر روی این محصول چاپی قابلیت حمل ساده‌تری ایجاد می‌کند تا تخته شاسی. شایان ذکر است برای دیوارهای حساسی که امکان میزبانی از چاپ‌های سنگین را ندارند آیا به نظر شما در چاپ فوم برد از چاپ دیجیتال استفاده میشه.

فوم برد یک متریال جدی است

این متریال آنقدر قابل اتکا است که در مواردی، برای ساخت هواپیما و پهبادهای کوچک مورد بهره برداری قرار می‌گیرد. به طور دقیق، امروزه فروشگاه های فوم بردی دارند تحت عنوان هواپیما فوم بردها. منظور اینکه نگاه به ظاهر سبک و ساده محصول نکنید، پوستر شما در دستان این متریال پلیمری کاملا امن و ایمن خواهد بود.
برای مشاهده : چاپ بروشور

قیمت فوم برد چگونه تعیین می‌شود؟

پیش از اینکه چاپ و چاپخانه طرف حساب خود را انتخاب کنید؛ به یک سری موارد توجه داشته باشید. آنچه در بندهای پایین آورده شده؛ ویژگی‌هایی است که روی قیمت نهایی این محصول چاپی اثرگذاری دارد. نیازی به تاکید نیست که هرچه عیار آن‌ها بالاتر باشد؛ قیمت نیز افزایش می‌یابد.

 1. کیفیت پلیمر فوم بردها؛
 2. گرماژ چاپ پوستر؛
 3. مقیاس (به عنوان مثال  فوم بردهای 70 در 50 از محصولی به قطع a5 گران‌تر است)؛
 4. رنگی یا سیاه سفید بودن؛
 5. روکش چاپ.

 6. برای مطالعه: ویژگی های یک کاتالوگ جذاب

 

بهترین نمایندگی فوم برد در تهران

همانند تمامی چاپ‌های دیگر، بهترین فوم برد تهران و بهترین رول آپ در تهران، از دل بهترین چاپخانه تهران بیرون می‌آید و طبق لطف مشتریان، در کمال تواضع، ما با عنوان چاپخانه دیجیتال کوثر یکی از آن بهترین‌ها هستیم. به طور مشخص، کاری که ما در زمینه چاپ فوم بردها انجام می‌دهیم ویژگی‌های زیر را داراست:

 • انتخاب بهترین پلیمر موجود در بازار؛
 • برش لیزری و حرفه‌ای بدون ایجاد دندانه و زدگی در پلیمر؛
 • چاپ طرح روی بهترین گلاسه‌های موجود در بازار؛
 • بهره‌گیری از مدرن‌ترین دستگاه‌های روز؛
 • در اختیار داشتن نیروهای آموزش دیده، باتجربه و آزمون‌پسداده؛
 • ارائه طیف وسیعی انتخاب در ابعاد و مقیاس مختلف؛
 • در آخر؛ کیفیت بالا در عین وجود قیمت اقتصادی. • پیشنهاد میکنیم : آشنایی دقیق با چاپ تخته شاسی

جمع بندی و نکته نهایی

در این نوشته به طور کلی به این محصول چاپی پرداختیم. مشخص شد این چاپها نسخهای شبیه به تخته شاسی هستند با این تفاوت که وزن کمتری دارند. پس از این، به استحکام بالای آن‌ها پرداختیم و اشاره کردیم در ساخت پهبادهای کوچک از آن‌ها بهره‌گیری می‌شود. در نهایت نیز، ویژگی‌های فومبردهای باکیفیت را برشمرده و قیمت گذاری آن‌ها را زیر ذره بین قرار دادیم. 


برچسب ها

مشاوره