بهترین چاپ کنواس در تهران

دسته بندی : چاپ
12 1398/05/12
تعداد بازدید :
2978 بازدید
نظرات :
نظر
بهترین چاپ کنواس در تهران

نکاتی کاربردی برای خرید موفق چاپ کنواس

مدتی است که چاپ کنواس در بازار شرایط مناسبی پیدا کرده و - به خصوص -  در سبد فروش چاپخانه های آنلاین، اعداد و ارقام بالایی را به خود اختصاص می دهد. به احتمال زیاد شما هم تا حدودی با این چاپ آشنایی پیدا کرده اید و بدتان نمی آید بسته به شرایط، از ظرفیت این محصول برای تزیین فضای داخلی یا پروموت برند شخصی و سازمانی خود بهره بگیرید. در این نوشته، زیر و بم این چاپ را از نظر می گذرانیم و تمامی نکات کاربردی برای خرید موفق آن را ارائه می دهیم، با این هدف که دسترسی شما به بهترین چاپ کنواس تهران و البته سراسر کشور- تسهیل و تسریع شود؛ با ما همراه باشید.


چاپ کنواس خود را به صورت اینترنتی سفارش دهید. 


چاپ کنواس چیست؟

زمانی که با استفاده از یک پرینتر inkjet طرحی را روی متریال کنواس یا همان canvas قرار دهیم، به این محصول دسترسی پیدا کرده ایم. اگر میخوای بدونی چاپ دیجیتال چیه کلیک کنید. پس از چاپ، کنواسی که در اختیار شما قرار می گیرد، کپی‌ برابراصلِ اثرِ دستِ یک هنرمند نقاش خواهد بود. حال برای استفاده از این چاپ، می توانید سراغ قاب و بوم نقاشی بروید و با اتصال طرح به آن، اتصال به دیوار و سطح را انجام دهید یا اینکه، با استفاده از قاب های آماده، کنواس را قاب کرده و همانند یک پوستر، از ظرفیت و زیبایی آن لذت ببرید. از آنجا که این مقاله مخصوص و منحصر به خودِ کنواس است، پرداخت به تکنیک های نصب و قاب کردن آن را به نوشته ای دیگر موکول می کنیم (هر چند می توانید همین حالا با کارشناسان ما در چاپخانه آنلاین کوثر تماس گرفته و اطلاعات جامع را دریافت کنید) و در ادامه، بیشتر پیرامون ویژگی های این چاپ بررسی و مطالعه انجام می دهیم.

چاپ کنواس در چاپ آنلاین کوثر

جنس کنواس چیست؟

جنس کنواس مشابه متریالی است که یک نقاش برای خلق اثر هنری خود مورد استفاده قرار می دهد. هرچند در روزگار قدیم تکنیک و مواد اولیه‌ی منحصر به فردی برای آفرینش این ماده ظریف و در عین حال مقاوم مورد استفاده قرار می گرفته، اما امروزه ترکیبی از مواد پلیمری و کتان، کنواس را به وجود می آورند.

حال بسته به نظر شما، جنس انتخاب شده برای چاپ می تواند متغیر باشد. اگر کنواسی با درصد کتان بالا انتخاب کنید، رنگ پرینت شده به جان آن نفوذ می کند و کار شباهت بیشتری به نقاشی های سنتی (کلاسیک، نوستالژیک و غیره) خواهد داشت. اما اگر بخواهید رنگ در سطح باقی بماند و طرح ها وضوح بالایی داشته باشند، انتخاب کنواسی با مواد بالای پلیمری کارساز خواهد بود.

برای مشاهده: چاپ بروشور های منحصر به فرد کلیک کنید.

 

تفاوت کنواس با پرینت های معمولی

همان طور که می دانید امروزه نه تنها در سبد فروش بهترین چاپخانه های آنلاین و دیجیتال، که در کارگاه های سنتی نیز چاپ های تخته شاسی، فوم برد، پوستر، استیکر و غیره ارائه می شوند. با این تفسیر، عملکرد مناسب این است که به دنبال مزیت یا تمایزات ویژه چاپ کنواس با پرینت های معمولی باشیم.

اگر بخواهیم به سوال مطرح شده در بالا یک پاسخ قطعی و قابل قبول دهیم، باید بگوییم که تفاوت اصلی کنواس با سایر نمونه های ذکر شده در ذات جذاب و فریبنده این چاپ است. به بیان دیگر، اگر روی بهترین کاغذ گلاسه طرحی نه چندان قوی را به عنوان پوستر کار کنید، چاپ جذابی در اختیار نخواهید داشت و ارزش پوستر، تخته شاسی، فوم برد، بنر، استیکر و هر چاپی در این وادی، ریشه در طرح انتخابی دارد؛ اما کنواس، به خودی خود جذاب است، زیرا شبیه سازی نوستالژیک و در عین حال مدرنِ آثار هنری است. این جذابیت و سطح برجسته، با طیف وسیعی از تجهیزات دکوراسیونی همخوانی دارد و از این رو در بازار امروز چاپ، انتخابی دوست داشتنی به حساب می آید.

وزن پایین؛ ماندگاری بالا؛ عدم انعکاس نور

در مقایسه با چاپ روی چوب (همان تخته شاسی)، وزن کنواس پایین تر است. در مقایسه با چاپ های دیگر نظیر فوم برد نیز، ماندگاری بالاتری خواهد داشت. همچنین اگر قصد داشته باشید در جایی از پوستر استفاده کنید اما بازتاب نور از سطح این چاپ برای شما مشکل ساز باشد، بازهم به دلیل ماهیت ساختاری، می توانید سراغ چاپ کنواس بیایید.

در این قسمت باید به یک نکته اشاره کنیم. توجه داشته باشید چاپ های کنواس ظاهری هنری، نوستالژیک و کلاسیک ایجاد می کند، در نتیجه همانند یک نقاشی، پیکسل به پیکسل و اینچ به اینچ، وضوح ندارد. کوتاه سخن اینکه، اگر داده های بسیار ریز حاضر در طرح برای شما حیاتی است، نمی توانید آن را در سطح کنواس پیاده سازی کنید.

بیشتر بخوانید: سایز استاندارد بنر چاپی 

آشنایی با چاپ کنواس


انواع چاپ کنواس

در قسمت های بالا به طور عمده و عمومی با چاپ کنواس آشنا شدیم. اما از اینجا به بعد، ذیل چند عنوان کوتاه اما کاربردی، راه های انتخاب بهترین  چاپخانه کنواس در تهران را بررسی می کنیم. توجه داشته باشید که پس از مشخص ساختن اهداف خود، نسبت به انتخاب کنواس خود اقدام کنید.

کنواس ها دو نوع دارند:

  • چاپ کنواس ساده یا یک تکه؛ شما می توانید Single canvas را برای فضاهایی که محدودیت مساحت دارند سفارش دهید؛
  • کنواس چند تکه؛ از کنار هم قرار دادن کنواس ها به شکل متوالی، می توان نتایج جالبی گرفت و مساحت های قابل توجهی را پر کرد. همچنین، همانند سایر چاپ های فوم برد و تخته شاسی، امکان پیاده سازی طرح های پازلی وجود دارد.
  • چاپ تخته شاسی یکی از مدل های چاپی است که امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته برای دیدن نمونه های بیشتر کلیک کنید. 

 

چاپ کنواس در تهران

طرح های مختلف چاپ کنواس

بسته به نیاز یا سلیقه شما می توان کنواس را در طرح و اشکال مختلفی چاپ کرد. طرح های مربعی، مستطیلی، شش گوش و البته مینی‌سایزهایی که اندازه کف دست شما مساحت اشغال می کنند. نیازی به تاکید نیست که می توان ابعاد را گسترش داد و همانند سایر محصولات، کنواس ها را نیز زیر چاپ های وسیع برد.

چاپ کنواس و ویژگی های آن

بیشتر بخوانید : نکاتی که باید در چاپ استیکر تبلیغاتی رعایت شود 

بهترین چاپ کنواس تهران را از کجا تهیه کنم؟

قصد خودستایی نداریم، اما چه از نظر انتخاب متریال و چه از منظر در اختیار داشتن تجهیزات و نیروی انسانی متخصص، اگر بهترین نباشیم، یکی از بهترین های کشور هستیم. در نتیجه، می توانید با اطمینان کامل از کیفیت، نسبت به ثبت سفارش چاپ کنواس خود اقدام کنید. اگر به هر دلیلی نکته ای ذهن شما را مشغول کرده و دوست دارید پیش از خرید درباره آن اطلاع کسب کنید، کارشناسان ما مشتاقانه آماده پاسخگویی هستند، همین حالا با ما در چاپ آنلاین کوثر تماس بگیرید.


آیا طرح چاپ شده روی کنواس محو می شود؟

در صورتی که دو نکته رعایت شود، خیر. نکته اول اینکه چاپخانه ای که سفارش شما را انجام می دهد باید از مواد و متریال استاندارد (UV resistant product) چاپ استفاده کند. دوم اینکه طرح شما نباید در معرض مستقیم نور خورشید قرار داشته باشد.

 

برچسب ها

مشاوره