آخرین مقالات
طراحی بروشور سه بعدی با نرم افزار فتوشاپ
آموزش طراحی بروشور سه بعدی با استفاده از نرم افزار فتوشاپ ( قسمت اول )

بروشور، یکی از آن دست محصولات چاپی است که از گذشته تا به امروز طرفداران بسیاری داشته است و ویژگی های جدید اضافه شده به آن، محبوبیت استفاده از آن را دو چندان کرده است.

اجزای تشکیل دهنده بیلبورد تبلیغاتی
بیلبورد تبلیغاتی و اجزای تشکیل دهنده ی آن

این آموزش با هدف آشنایی شما کاربران عزیز، با مفهوم بیلبورد تبلیغاتی و اجزای تشکیل دهنده ی این ابزار تبلیغاتی گردآوری شده است. اما پیش از شروع بحث، مشتقاق هستیم، تا قدری شما را فراتر از این بحث ببریم و با حال و هوای تبلیغات آشنا نماییم.

مقایسه بین چاپ دیجیتال و افست در چاپخانه ها
توضیحاتی در مورد چاپ دیجیتال و افست و مقایسه فنی آنها

زمانی که بحث در وادی چاپ تخصصی می شود، همواره سوالاتی از این قبیل به وجود می آید که آیا روش، شیوه و چارچوبی که برای چاپ در نظر گرفته ایم بهینه است یا خیر. نیازی به تاکید نیست که مهم ترین شبهه مربوط به انتخاب بین چاپ دیجیتال و افست است.

کاربرد اصلی موجود در پلات لمینت
اطلاعاتی جامع در خصوص پلات لمینت و کاربرد آن

زمانی که به دنبال چاپی با کیفیت، در تیراژ کم، عرض و ابعاد خاص باشیم، ناچاریم سراغ چاپ پلات برویم. بعد از این، هنگامی که قصد داشته باشیم توامان کیفیت سطح، مقاومت آن در برابر عوامل مخرب محیطی و سایر المان های اینچنینی را ارتقا دهیم، ..

#
#
#
#

حوزه چاپ و تبلیغات چه رابطه ای با یکدیگر دارند ؟

دسته بندی : تبلیغات
23 اردیبهشت
تعداد بازدید :
28 بازدید
نظرات :
0 نظر
حوزه چاپ و تبلیغات چه رابطه ای با یکدیگر دارند ؟


رابطه چاپ و تبلیغات

پیشرفت تکنولوژی در صنایع مختلف و کم رنگ شدن مرزهای ارتباطی بین صنایع، موجب شده که رقابت بین صنایع برای مطرح شدن در بین مشتریان نسبت به گذشته پیچیده تر شود.
 به عبارتی ، از به کارگیری انواع تبلیغات گرفته ( تبلیغات محیطی و....) تا فعالیت در بستر آنلاین، پیش نیاز صنایع مختلف برای رشد و بقای سازمانشان است. 
حوزه چاپ، نیز از این قائده مستثنی نبوده و تحت تاثیر این پیشرفت ها قرار گرفته است. پیشرفت و ظهور دستگاه های چاپی  مختلف از یک سو و رشد رسانه های ارتباطی مرتبط با حوزه ی تبلیغات از سوی دیگر، موجب شده که نتوان رابطه ای صریح بین این دو صنعت رو به رشد بیان نمود. به عبارت دیگر،  صنایع چاپی همانقدر میتوانند در تبلیغات ماثر باشند، که تبلیغات میتوانند به شناخته تر شدن صنایع چاپ کمک نمایند. 


انواع تبلیغات 

تبلیغات در انواع مختلف و با استراتژی های متفاوت، راه حل بسیاری از صنایع رو به رشد است. 

انواع مختلف تبلیغات شامل  : 

تبلیغات روزنامه ای 
رادیویی 
تلویزیونی 
تبلیغات محیطی 
تبلیغات چاپی ( کاتالوگ، تراکت، پوستر و......) 
تبلیغات در صفحات اینترنتی ( پاپ آپ و ..... )
و..... 
میباشد. 

تقسیم بندی رسانه های ارتباطی 

به طور کلی رسانه های ارتباطی را میتوان به دسته های مختلفی تقسیم نمود. از جمله دسته بندی های رسانه های ارتباطی شامل : 

رسانه های چاپی (روزنامه ها، مجلات)

رسانه های رادیویی (تلویزیون، رادیو)

اینترنت

 و.... است. 

گستردگی حوزه چاپ موجب آن شده که بتواند در حوزه های مختلف تبلیغات وارد شده و تاثیرات مثبت و منفی در این حوزه داشته باشد. از چاپ تراکت با کیفیت گرفته تا نصب بیلبوردهای تبلیغاتی، همه و همه میتواند به گسترش حوزه تبلیغات با کیفیت کمک نماید. 
ما در چاپ و تبلیغات کوثر، در تلاشیم تا محصولات چاپی با کیفیت را به مشتریان عزیز ارائه دهیم. روزانه مشتریان بسیاری با کسب و کار های متفاوت به ما مراجعه نموده و سفارش کارهای چاپی خود را به ما میسپارند. شما مشتریان عزیز می توانید برای سفارش هر گونه محصول چاپی که تبلیغات چاپی ( تراکت، بنر، پوستر و....) را نیز شامل میشود، به وب سایت چاپی کوثر مراجعه نمایید. کارشناسان فنی ما اماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان میباشند. 

برچسب ها

1398/02/22

این آموزش با هدف آشنایی شما کاربران عزیز، با مفهوم بیلبورد تبلیغاتی و اجزای تشکیل دهنده ی این ابزار تبلیغاتی گردآوری شده است. اما پیش از شروع بحث، مشتقاق هستیم، تا قدری شما را فراتر از این بحث ببریم و با حال و هوای تبلیغات آشنا نماییم.

1398/01/28

یکی از اصول مهم در هر کسب و کاری، لزوم توجه به استراتژی های تبلیغاتی هدفمند است. به عبارتی در دنیای امروز، فعالیت کسب و کارها بدون تبلیغات معنا ندارد.

1398/01/25

اگر به حوزه چاپ و ایجاد برندی مناسب از کسب و کار خود در ذهن مشتریان علاقه مند هستید پیشنهاد میکنیم این مقاله را تا پایان مطالعه نمایید.