آخرین مقالات
چاپ بنر و ویژگی های کلیدی در آن
همه آنچه که باید در مورد چاپ و سفارش بنر بدانید

بنر یک روش انتقال پیام به شکل گرافیکی و بصری است. در این روش تبلیغات، پیام مورد نظر ...

نقش بنر در دیجیتال مارکتینگ
کاربرد بنر در دیجیتال مارکتینگ

بنرها چه در فرم چاپی و چه در ساختارهای دیجیتال، وظیفه دارند که در کوتاه ترین زمان ممکن، توجه مخاطب را جلب کنند.

آشنایی با تفاوت های بنر مناسبتی و تبلیغاتی
تفاوت بنر مناسبتی و تبلیغاتی

در این نوشته به بنرهای مناسبتی و تبلیغاتی می پردازیم. سعی بر این خواهد بود که ویژگی های هر یک را معرفی کرده .

نکات مهم در طراحی و سفارش بنر
4 نکته کلیدی که باید در طراحی بنر رعایت شود

مدت قابل توجهی است که کسب و کارهای مختلف با بهره گیری از بنرها می کوشند تا شخصیت کاری خود را در محل های عمومی به نمایش بگذارند.

#
#
#
#

اطلاعاتی مفید در مورد پلات لمینت

دسته بندی : چاپ
19 اردیبهشت
تعداد بازدید :
57 بازدید
نظرات :
0 نظر
اطلاعاتی مفید در مورد پلات لمینت

چاپ آنلاین پلات لمینت ارزان و باکیفیت

پلات لمینت و کاربرد اصلی آن 

زمانی که به دنبال چاپی با کیفیت، در تیراژ کم، عرض و ابعاد خاص باشیم، ناچاریم سراغ چاپ پلات برویم. بعد از این، هنگامی که قصد داشته باشیم توامان کیفیت سطح، مقاومت آن در برابر عوامل مخرب محیطی و سایر المان های اینچنینی را ارتقا دهیم، ناچاریم پلات خود را لمینت کنیم. به چاپ هایی از این دست پلات لمینت گفته می شود. اما سوال اینجاست که این چاپ، چه ویژگی هایی دارد و در چه قسمت هایی به کار گرفته می شود که تا این اندازه محبوب است و به طور اختصاصی، در مقیاس بالا به کار گرفته می شود. در ادامه این نوشته با ما همراه باشید تا مساله را دقیق تر بررسی کنیم.

پلات لمینت خود را  با کلیک بر روی لینک زیر اینترنتی سفارش دهید. 
بیشتر بخوانید : مراحل ساخت تخته شاسی 

 

چه در فضاهای داخلی و چه در محیط های خارجی می توان به سادگی و در اوج کیفیت، از چاپ پلات لمینت بهره گرفت. پلات ها را می توان تا عرض های یک و نیم متری به چاپ رساند و در فضاهای داخلی قرار داد. همچنین، زمانی که قصد بهره گیری از پلات لمینت در فضاهای خارجی را داشته باشیم، می توان پلات را لمینت کرد و آن را در محیط های بیرونی مورد استفاده قرار داد.

جمع بندی مطلب می شود اینکه، در هر مصرف مارکتینگ، برندینگ، آگاهی بخشی، کمپین های تبلیغاتی، دکوراسیون، همایش، اجلاس و هر گردهمایی از این دست، می توان از چاپ پلات لمینت بهره گرفت.
 

پلات لمینت

 


چند نکته فنی درباره چاپ پلات لمینت

مهم ترین مطلبی که درباره پلات لمینت باید به خاطر داشت، این است که چاپ آن محدودیت نمی شناسد. یعنی می توان کاغذ کوتد را مورد بهره برداری قرار داد و در عرض یک و نیم و طول سی متر، هر چاپی را در کسوت پوستر، شاسی و غیره ایجاد کرد. پس از این، دو انتخاب در مقابل کارفرما قرار می گیرد. اینکه به روش گرم پلات را لمینت کند، یا بهره گیری از لمینت سرد را در دستور کار قرار دهد.

لمینت گرم برپایه حرارت، در دو مدل براق و مات روی سطح قرار می گیرد و سطح چاپ را به بهره برداری می رساند. لمینت سرد اما بدون حرارت، تنها یک طرف چاپ پلات را تحت تاثیر قرار می دهد. شما پیش از انتخاب روش لمینت کردن و پس از آن با در نظر داشتن تفاوت ظاهری لمینت مات و براق، می توانید چاپی با کیفیت و دارای کارایی بالا در اختیار داشته باشید. 

مشاهده سایر محصولات پلات لمینت در لینک زیر :

 

پاسخ به یک سوال متداول

فراوان دیده می شود که افراد از تفاوت چاپ پلات با بنر و سایر چاپ های اینچنینی سوال می پرسند. در کلی ترین حالت، باید در نظر داشت که تمایز پلات با سایر چاپ ها این است که کاغذ را در ابعادی بزرگ به چاپ می رساند، در حالی که ماده اولیه بنر ماهیت پلیمری دارد.

بیشتر بخوانید : جزییات سفارش پلات لمینت فوری 

چاپ کوثر و پلات لمینت

ما در چاپ کوثر یا چاپ آنلاین کوثر، خدمات چاپ پلات لمینت را در یک کارگروه تخصصی، به صورت ویژه انجام می دهیم. به این معنی که از مرحله اول طراحی تا لمینت سازی نهایی، تمامی پروسه را در اوج کیفیت، به دست متخصص ترین افراد می سپاریم. در صورتی که قصد ثبت سفارش پلات لمینت دارید، با ما تماس بگیرید.

برچسب ها

بنر پلات رول آپ
1398/04/15

بنر یک روش انتقال پیام به شکل گرافیکی و بصری است. در این روش تبلیغات، پیام مورد نظر ...

1398/03/25

در این نوشته به بنرهای مناسبتی و تبلیغاتی می پردازیم. سعی بر این خواهد بود که ویژگی های هر یک را معرفی کرده .

1398/03/23

مدت قابل توجهی است که کسب و کارهای مختلف با بهره گیری از بنرها می کوشند تا شخصیت کاری خود را در محل های عمومی به نمایش بگذارند.