آخرین مقالات
طراحی بروشور سه بعدی با نرم افزار فتوشاپ
آموزش طراحی بروشور سه بعدی با استفاده از نرم افزار فتوشاپ ( قسمت اول )

بروشور، یکی از آن دست محصولات چاپی است که از گذشته تا به امروز طرفداران بسیاری داشته است و ویژگی های جدید اضافه شده به آن، محبوبیت استفاده از آن را دو چندان کرده است.

رابطه چاپ و تبلیغات
حوزه چاپ و تبلیغات چه رابطه ای با یکدیگر دارند ؟

پیشرفت تکنولوژی در صنایع مختلف و کم رنگ شدن مرزهای ارتباطی بین صنایع، موجب شده که رقابت بین صنایع برای مطرح شدن در بین مشتریان نسبت به گذشته پیچیده تر شود. به عبارتی ، از به کارگیری انواع تبلیغات گرفته ( تبلیغات محیطی و....) تا فعالیت در بستر آنلاین، پیش نیاز صنایع مختلف برای رشد و بقای سازمانشان است.

اجزای تشکیل دهنده بیلبورد تبلیغاتی
بیلبورد تبلیغاتی و اجزای تشکیل دهنده ی آن

این آموزش با هدف آشنایی شما کاربران عزیز، با مفهوم بیلبورد تبلیغاتی و اجزای تشکیل دهنده ی این ابزار تبلیغاتی گردآوری شده است. اما پیش از شروع بحث، مشتقاق هستیم، تا قدری شما را فراتر از این بحث ببریم و با حال و هوای تبلیغات آشنا نماییم.

مقایسه بین چاپ دیجیتال و افست در چاپخانه ها
توضیحاتی در مورد چاپ دیجیتال و افست و مقایسه فنی آنها

زمانی که بحث در وادی چاپ تخصصی می شود، همواره سوالاتی از این قبیل به وجود می آید که آیا روش، شیوه و چارچوبی که برای چاپ در نظر گرفته ایم بهینه است یا خیر. نیازی به تاکید نیست که مهم ترین شبهه مربوط به انتخاب بین چاپ دیجیتال و افست است.

#
#
#
#

اطلاعاتی جامع در خصوص پلات لمینت و کاربرد آن

دسته بندی : چاپ
19 اردیبهشت
تعداد بازدید :
20 بازدید
نظرات :
0 نظر
اطلاعاتی جامع در خصوص پلات لمینت و کاربرد آن

 

نگاهی به پلات لمینت با چاپ کوثر

زمانی که به دنبال چاپی با کیفیت، در تیراژ کم، عرض و ابعاد خاص باشیم، ناچاریم سراغ چاپ پلات برویم. بعد از این، هنگامی که قصد داشته باشیم توامان کیفیت سطح، مقاومت آن در برابر عوامل مخرب محیطی و سایر المان های اینچنینی را ارتقا دهیم، ناچاریم پلات خود را لمینت کنیم. به چاپ هایی از این دست پلات لمینت گفته می شود. اما سوال اینجاست که این چاپ، چه ویژگی هایی دارد و در چه قسمت هایی به کار گرفته می شود که تا این اندازه محبوب است و به طور اختصاصی، در مقیاس بالا به کار گرفته می شود. در ادامه این نوشته با ما همراه باشید تا مساله را دقیق تر بررسی کنیم.

 

 آشنایی کلی با کاربردهای چاپ پلات لمینت


چه در فضاهای داخلی و چه در محیط های خارجی می توان به سادگی و در اوج کیفیت، از چاپ پلات لمینت بهره گرفت. پلات ها را می توان تا عرض های یک و نیم متری به چاپ رساند و در فضاهای داخلی قرار داد. همچنین، زمانی که قصد بهره گیری از پلات لمینت در فضاهای خارجی را داشته باشیم، می توان پلات را لمینت کرد و آن را در محیط های بیرونی مورد استفاده قرار داد.

جمع بندی مطلب می شود اینکه، در هر مصرف مارکتینگ، برندینگ، آگاهی بخشی، کمپین های تبلیغاتی، دکوراسیون، همایش، اجلاس و هر گردهمایی از این دست، می توان از چاپ پلات لمینت بهره گرفت.

پلات لمینت و کار برد آن در صنعت چاپ

 


چند نکته فنی درباره چاپ پلات لمینت


مهم ترین مطلبی که درباره پلات لمینت باید به خاطر داشت، این است که چاپ آن محدودیت نمی شناسد. یعنی می توان کاغذ کوتد را مورد بهره برداری قرار داد و در عرض یک و نیم و طول سی متر، هر چاپی را در کسوت پوستر، شاسی و غیره ایجاد کرد. پس از این، دو انتخاب در مقابل کارفرما قرار می گیرد. اینکه به روش گرم پلات را لمینت کند، یا بهره گیری از لمینت سرد را در دستور کار قرار دهد.

لمینت گرم برپایه حرارت، در دو مدل براق و مات روی سطح قرار می گیرد و سطح چاپ را به بهره برداری می رساند. لمینت سرد اما بدون حرارت، تنها یک طرف چاپ پلات را تحت تاثیر قرار می دهد. شما پیش از انتخاب روش لمینت کردن و پس از آن با در نظر داشتن تفاوت ظاهری لمینت مات و براق، می توانید چاپی با کیفیت و دارای کارایی بالا در اختیار داشته باشید.


 

پاسخ به یک سوال متداول


فراوان دیده می شود که افراد از تفاوت چاپ پلات با بنر و سایر چاپ های اینچنینی سوال می پرسند. در کلی ترین حالت، باید در نظر داشت که تمایز پلات با سایر چاپ ها این است که کاغذ را در ابعادی بزرگ به چاپ می رساند، در حالی که ماده اولیه بنر ماهیت پلیمری دارد.

چاپ کوثر و پلات لمینت


ما در چاپ کوثر یا کوثر پرینت، خدمات چاپ پلات لمینت را در یک کارگروه تخصصی، به صورت ویژه انجام می دهیم. به این معنی که از مرحله اول طراحی تا لمینت سازی نهایی، تمامی پروسه را در اوج کیفیت، به دست متخصص ترین افراد می سپاریم. در صورتی که قصد ثبت سفارش پلات لمینت دارید، با ما ارتباط بگیرید.

برچسب ها

1398/02/24

بروشور، یکی از آن دست محصولات چاپی است که از گذشته تا به امروز طرفداران بسیاری داشته است و ویژگی های جدید اضافه شده به آن، محبوبیت استفاده از آن را دو چندان کرده است.

1398/02/21

زمانی که بحث در وادی چاپ تخصصی می شود، همواره سوالاتی از این قبیل به وجود می آید که آیا روش، شیوه و چارچوبی که برای چاپ در نظر گرفته ایم بهینه است یا خیر. نیازی به تاکید نیست که مهم ترین شبهه مربوط به انتخاب بین چاپ دیجیتال و افست است.

1398/02/17

تخته شاسی ها یکی از عمده چاپ هایی هستند که امروزه به طور گسترده در مصارف تبلیغاتی، دکوراسیون و البته نمایشگاه و گالری های هنری به کار گرفته می شوند.