10 الگوی تبلیغاتی مورد نیاز در صنعت چاپ

دسته بندی : تبلیغات
8 1398/01/08
تعداد بازدید :
1025 بازدید
نظرات :
نظر
10 الگوی تبلیغاتی مورد نیاز در صنعت چاپ

اهمیت چاپ در تبلیغات

چاپ های تبلیغاتی از بروشور، پوستر و کاتالوگ گرفته تا بنر و استندهای گوناگون، مهم ترین تجهیزات حاضر در عرصه مارکتینگ به شمار می آیند. شما برای ارائه هر محصول یا خدمات نیاز به یک سری چاپ دارید که در وهله اول آگاهی بخشی کنند و در گام بعدی جان و جهان مخاطب را به تسخیر در آورند.

برای سفارش اینترنتی محصولات چاپ دیجیتال به لینک زیر مراجعه کنید. 


در صورتی که طراحی مناسبی انجام دهید و چاپی مناسب با محصول یا خدمات برند خود انتخاب کنید، بی شک در مسیر موفقیت گام خواهید زد. در بخش بعدی، ده الگوی مناسب تبلیغاتی در صنعت چاپ را ارائه می دهیم. توجه داشته باشید که چاپ های تبلیغاتی به این موارد محدود نمی شوند و برای اطمینان بیشتر می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید، خواسته های خود را بیان کرده و مشاوره تخصصی دریافت کنید.    


بنر، فوم برد، بک لایت، بروشور

در این نوشته به طور مصداقی 10 الگوی مناسب تبلیغاتی در صنعت چاپ را به شما معرفی می کنیم. کار با بیان اهمیت تبلیغات توسط ابزارهای چاپی آغاز می شود و سپس ده الگوی مناسب تبلیغاتی مورد به مورد معرفی شده و مورد نقد و بررسی قرار می گیرند. در صورتی که قصد دارید مارکتینگ برند خود را وارد مرحله ای تازه سازید، به شما توصیه می کنیم ما را تا انتهای این مقاله نسبتا کوتاه همراهی کنید. 

ده الگوی تبلیغاتی در صنعت چاپ

پیش از آن که با گونه های مختلف چاپ آشنا شویم، شما را به تصویر بالا ارجاع می دهیم تا به این نکته تاکید کنیم که کار تبلیغات با طراحی حرفه ای آغاز می شود. در مثال بالا شرکت پپسی نماد شرکت کوکاکولا را به صورت شنل درآورده تا به شکلی اغراق آمیز، اختلاف کیفیت خود با رقیب دیرینه را به رخ بکشد. فارغ از این که سلیقه من و شما چیست، طراحی بالا روی هر گونه ای از چاپ می نشیند و تاثیرگذاری مخصوص به خود را خواهد داشت. 

1. بنر

بنرها یکی از قدیمی ترین گونه های چاپ هستند و امروزه در وادی تبلیغات تاثیرگذاری منحصر به فردی دارند. شما می توانید این گونه های چاپ را به شکل استند در فضاهای داخلی و نمایشگاهی به کار بگیرید و علاوه بر این، به صورت بیلبوردهای محیطی فضاهای شهری را به تسخیر خود در آورید. به طور کلی بنرها برای تبلیغات فوق العاده مفید به فایده هستند.

چاپ بنر چاپ و تبلیغات کوثر


2. فوم برد

فوم بردها برای مصارف نمایشگاهی یا آکادمیک گزینه اول هستند. شما می توانید با صرف هزینه ای ناچیز چاپی شیک و زیبا در اختیار داشته باشید که علاوه بر وزن پایین، دوام بالایی دارد. در نتیجه اگر قصد دارید برای کارهای خود نمایشگاه برپا کنید یا دیوار شرکت را با تصاویر گوناگون محصولات تزئین سازید، می توانید روی این محصولات حساب باز کنید. 

چاپ فوم برد


3. بک لایت

در صورتی که قصد داشته باشید بیشترین تاثیرگذاری تبلیغاتی را داشته باشید و در عین حال از صرف هزینه ابایی ندارید، چاپ های بک لایت بی رقیب هستند. با سفارش بک لایت چاپی در اختیار خواهید داشت که با استفاده از نور توجه مخاطب را در بالاترین سطوح به خود جلب می کند. اما همان طور که گفته شد، محدودیت این چاپ قیمت بالایی است که دارد، در غیر اینصورت هم زیباست و هم تاثیرگذار.

بک لایت و انواع آن


4. بروشور

برای شرکت هایی که دوست دارند محصولات خود را در قالب یک دفترچه (کتابچه) در اختیار مشتریان قرار دهند، استفاده از ظرفیت چاپ بروشور توصیه می شود. بروشورها مکمل چاپ کاتالوگ هستند و در صورتی که صحیح مورد استفاده قرار بگیرند روی فروش و سایر مولفه ها اثرگذاری قابل توجهی خواهند داشت. 

طراحی و چاپ بروشور


5. کاتالوگ

همان طور که در بالا اشاره کردیم، کاتالوگ و بروشور دو چاپ همزاد هستند. با چاپ کاتالوگ به طور کلی درباره برند خود اطلاع رسانی می کنید و در بروشور به طور مشخص محصولاتی که دارید را در اختیار مخاطب قرار می دهید. 

طراحی و چاپ کاتالوگ6. چاپ پوستر

پوسترها در ذات چاپ های تبلیغاتی هستند که در بعضی مواقع به عنوان گونه های هنری هم نگهداری می شوند. برای مثال، زمانی که یک فیلم اقدام به انتشار پوستر می کند در واقع در حال تبلیغ است، اما زمانی که خروجی این چاپ مناسب و زیبا باشد، همان پوستر به عنوان اثری هنری قابل احترام خواهد بود. در نتیجه برای مارکتینگ برند خود به چاپ پوستر هم توجه داشته باشید.

خدمات چاپ پوستر

7. چاپ تراکت

گاهی نیاز است که خدمات خود را در تیراژ بالا عرضه کنید. در این شرایط به چاپی نیاز دارید ارزان و سهل الوصول. چاپ تراکت این امکان را به شما خواهد داد.8. چاپ فلایر

طراحی و چاپ فلایر

فلایرها نوعی پوستر هستند که در ابعاد مختلف به شکل پرچم چاپ می شوند و در اختیار افراد قرار می گیرند. این نوع چاپ در همایش ها و برگزاری مراسمات کارکرد قابل توجهی خواهد داشت. 

9. چاپ ست اداری

در صورتی که شرکتی هستید با نرخ مکاتبه بالا، حتما چاپ ست اداری را در دستور کار قرار دهید. این نوع چاپ می تواند شان و منزلتی قابل توجه برای مجموع شما به همراه بیاورد.

10. چاپ ساک دستی

برای فروشگاه ها هیچ چاپی به اندازه چاپ ساک دستی برد تبلیغاتی ندارد. مشتری از شما خرید می کند و جایزه دریافت می کند. در عین حال شما روی هدیه ای که ارائه داده اید تبلیغ برند خود را قرار دادید.

جمع بندی

امیدواریم مطالب گرداوری شده در سایت چاپی کوثر برای شما مفید به فایده باشند. به خاطر داشته باشید برای کسب اطلاعات بیشتر همواره می توانید با ما تماس بگیرید.

برچسب ها

آخرین مقالات
عوامل موثر در طراحی کاتالوگ
عوامل موثر در طراحی کاتالوگ

طراحی کاتالوگ به عوامل زیادی بستگی داره در مقاله عوامل موثر در طراحی کاتالوگ به بررسی کامل آن میپردازیم.

عوامل موثر در طراحی کاتالوگ
عوامل موثر در طراحی کاتالوگ

طراحی کاتالوگ به عوامل زیادی بستگی داره در مقاله عوامل موثر در طراحی کاتالوگ به بررسی کامل آن میپردازیم.

تفاوت تراکت و بروشور
تفاوت تراکت و بروشور

تراکت و بروشور میتوان جز محبوب ترین نوع تبلیغات بعد از کارت ویزیت و کاتالوگ دانست اما تفاوت هایی باهم دارند که در این مقاله بررسی میکنیم.

انواع بروشور
انواع بروشور | موضوع بروشور

به طور کلی بروشور دارای انواع مختلفی است که سبب میشود شما به عنوان کارفرما بتونید به راحتی و با دست باز آن را انتخاب کنید.

کاربرد بروشور
کاربرد بروشور چیست؟

بروشور یکی از محصولات شیک و معتبره که بسیاری از شرکت ها و موسسات برای تبلیغات و شناساندن نام برند خود از آن استفاده میکنند.

ویژگی های کاتالوگ جذاب
ویژگی های کاتالوگ جذاب | انواع کاتالوگ

در مقاله ویژگی های کاتالوگ جذاب به بررسی کامل تمامی ویژگی های یک کاتالوگ از جمله جذابیت و ظرافت های لازم در آن میپردازیم.

نکاتی که یک کاتالوگ را جذاب میکند
نکاتی که یک کاتالوگ را جذاب میکند | نمونه کاتالوگ

طراحی یک کاتالوگ به تنهایی نمیتونه باعث تکمیل شدن و کارآمدی آن باشه باید نکاتی که یک کاتالوگ را جذاب میکند را هم در طراحی آن در نظر گرفت.

تفاوت چاپ دیجیتال با افست
تفاوت چاپ دیجیتال با افست | چاپ دیجیتال چیست؟

از جمله بزرگترین تفاوت چاپ دیجیتال و افست میتوان به اندازه تیراژه آن ها اشاره کرد در چاپ دیجیتال از تیراژ کمتری نسبت به چاپ افست استفاده میشود؟

1399/12/25

طراحی کاتالوگ به عوامل زیادی بستگی داره در مقاله عوامل موثر در طراحی کاتالوگ به بررسی کامل آن میپردازیم.

1399/12/25

طراحی کاتالوگ به عوامل زیادی بستگی داره در مقاله عوامل موثر در طراحی کاتالوگ به بررسی کامل آن میپردازیم.

1399/12/13

تراکت و بروشور میتوان جز محبوب ترین نوع تبلیغات بعد از کارت ویزیت و کاتالوگ دانست اما تفاوت هایی باهم دارند که در این مقاله بررسی میکنیم.

مشاوره