آپلود فایل
آپلود کن
ثبت سفارش

چاپ استیکر و کاربرد آن

استیکر، یکی از آن دست محصولات چاپی می باشد  که همواره مورد توجه مشتریان بوده و روز به روز بر تنوع و کاربرد آن افزوده می شود. این محصول چاپی را میتوان، یک ورقه ی پی وی سی براق در نظر گرفت، که بر روی هر سطحی چسبانده میشود و خاصیت ضد آب دارد. 

برای سفارش استیکر دلخواه خود به لینک زیر مراجعه نمایید. 

آموزش کامل سفارش اختصاصی استیکر شیشه ای 


چاپ استیکر شیشه ای چاپ کوثر

مرحله (1): در این مرحله یک عنوان برای سفارش اختصاصی استیکر دلخواه خود انتخاب نمایید. (این عنوان در سیستم آنلاین کوثر ثبت شده و محصول شما با این نام در اختیار تیم فنی برای چاپ قرار می گیرد)
مرحله (2) و (3): انتخاب طول و عرض مورد نظر شما با هر اندازه دلخواهی (مقادیر صحیح و غیر صحیح مانند 1.6 که در تصویر بالا مشاهده می کنید)، دراین مراحل صورت می گیرد. 
مرحله (4): برای تعیین تعداد استیکر مورد نیاز خود می توانید از این فیلد استفاده نمایید. 
مرحله (5): در این مرحله می توانید انتخاب کنید که استیکر چاپی شما دارای پوشش لمینت باشد یا بدون آن چاپ شود. (لمینت پوششی است که از محصولات چاپی همچون استیکر برای محافظت از عوامل طبیعی مانند رطوبت، باد و.... محافظت می کند)
مرحله (6): آپلود فایل مورد نظر شما در این مرحله صورت می گیرد. (توجه کنید در صورتی که چند فایل برای آپلود داشته باشید، باید از فرمت RAR یا ZIP برای آپلود استفاده نمایید)
مرحله (7): انجام این مرحله اختیاری است. دقت داشته باشید در صورتی که نیاز به امکانات اضافه برای سفارش استیکر خود داشته باشید، می توانید توضیحات آن را در این قسمت وارد نمایید. اپراتور فنی تیم کوثر به این اطلاعات دسترسی داشته و در صورت تایید در مراحل ساخت سفارش شما اعمال می شود. (نکته: این قسمت تنها توسط اپراتور کوثر بررسی می شود و برای شما نمایش داده نمی شود). 

انواع استیکر چاپی 

چاپ شفاف ( شیشه ای ) و چاپ شیری دو دسته مهم در تقسیم بندی این محصول چاپی پرطرفدار هستند. همچنین از نظر محبوبیت چاپ استیکر شیری به مراتب محبوبیت بیشتری دارد، چرا که میتوان از آن برای تبلیغات ، تزیینات و .... استفاده کرد. 

نصب استیکر و چاپخانه آنلاین کوثر

چاپخانه آنلاین کوثر پیش از نصب استیکر عملیات هایی از جمله زیر سازی سطح مورد نظر را همواره مدنظر قرار میدهد. همچنین استیکرهای چاپی را با بالاترین کیفیت ممکن به مشتریان ارائه میدهد. یکی از امکانات بخش سفارشات اختصاصی امکان انتخاب سایز توسط خود مشتری میباشد. همچنین کارشناسان فنی تیم کوثرآماده پاسخگویی به سوالات مشتریان عزیز در ساعات اداری هستند و در جهت کمک به آنها در تلاشند. در صورتی که در هر یک از مراحل سفارش استیکر با مشکل مواجه شده اید یا نیاز به راهنمایی بیشتری در این زمینه دارید، کافیست با چاپ آنلاین کوثر، تماس بگیرید. تیم فنی تا مرحله نهایی ثبت سفارش شما را راهنمایی کرده و اطلاعاتی کامل در این خصوص به شما ارائه می دهند.