آپلود فایل
آپلود کن
ثبت سفارش

آموزش کامل سفارش اختصاصی 


چاپ استیکر شیشه ای چاپ کوثر

مرحله (1): در این مرحله یک عنوان برای چاپ استیکر اختصاصی  دلخواه خود انتخاب نمایید. (این عنوان در سیستم آنلاین کوثر ثبت شده و محصول شما با این نام در اختیار تیم فنی برای چاپ قرار می گیرد)
مرحله (2) و (3): انتخاب طول و عرض مورد نظر شما با هر اندازه دلخواهی (مقادیر صحیح و غیر صحیح مانند 1.6 که در تصویر بالا مشاهده می کنید)، دراین مراحل صورت می گیرد. 
مرحله (4): برای تعیین تعداد مورد نیاز خود می توانید از این فیلد استفاده نمایید. 
مرحله (5): در این مرحله می توانید انتخاب کنید که  چاپی شما دارای پوشش لمینت باشد یا بدون آن چاپ شود. (لمینت پوششی است که از محصولات چاپی همچون استیکر برای محافظت از عوامل طبیعی مانند رطوبت، باد و.... محافظت می کند)
مرحله (6): آپلود فایل مورد نظر شما در این مرحله صورت می گیرد. (توجه کنید در صورتی که چند فایل برای آپلود داشته باشید، باید از فرمت RAR یا ZIP برای آپلود استفاده نمایید)
مرحله (7): انجام این مرحله اختیاری است. دقت داشته باشید در صورتی که نیاز به امکانات اضافه برای سفارش خود داشته باشید، می توانید توضیحات آن را در این قسمت وارد نمایید. اپراتور فنی تیم کوثر به این اطلاعات دسترسی داشته و در صورت تایید در مراحل ساخت سفارش شما اعمال می شود. (نکته: این قسمت تنها توسط اپراتور کوثر بررسی می شود و برای شما نمایش داده نمی شود). 


مشاوره