آپلود فایل
آپلود کن
ثبت سفارش


چاپ  فتو گلاسه و کاربرد اصلی آن

چاپ فتوگلاسه همانطور که از نام آن قابل تشخیص است به چاپی گفته می شود که بر روی کاغذ هایی از جنس فتوگلاسه انجام می شود. این نوع از چاپ (چاپ آنلاین کوثر) یکی از بهترین و با کیفیت ترین دسته های چاپ به شمار می آید و از دستگاه های رایجی همچون پلاتر و کانن برای این نوع از چاپ ها استفاده میشود. کاربرد اصلی آن در عکاسی بوده و نسبت به گذشته پیشرفت قابل ملاحظه ای داشته است. ​همچنین امروزه بیشتر نقاشان یا به عبارتی صاحبان گالری ترجیح میدهند که برای نقاشی های خود از این نوع چاپ استفاده کنند. به این صورت که نقاشی های دیجیتال بر روی کاغذ های فتوگلاسه چاپ شده و  در دید عموم گذاشته می شود. 

آموزش مرحله به مرحله سفارش اختصاصی فتوگلاسه


چاپ اختصاصی فتوگلاسه چاپ کوثربا توجه به تصویر بالا : 
مرحله (1): در این مرحله عنوان سفارش محصول خود را به صورت دلخواه وارد نمایید. (همانطور که در شکل بالا قابل مشاهده است، یک عنوان به صورت تستی قرار داده شده است). 
مرحله (2) و (3): در این مراحل پارامترهای طول و عرض مورد نظر خود را بر حسب متر وارد کنید. (دقت کنید که مقادیر عددی غیر صحیح را نیز می توانید در این قسمت درج کنید).
مرحله (4): تعداد سفارش اختصاصی فتوگلاسه مورد نیاز خود را در این قسمت تعیین کنید. 
مرحله (5): نوع پوشش مورد نیاز (بدون لمینت یا دارای لمینت) در این قسمت تعیین می شود. (در واقع لمینت در حکم یک پوشش یا محافظ است که بر روی محصول چاپی مورد نظر قرار میگیرد و از آن در برابر عوامل محیطی همچون رطوبت، گرما، باد و.... محافظت می کند)
مرحله (6): آپلود فایل مورد نظر خود را باید از این قسمت وارد نمایید. 
مرحله (7): این مرحله الزامی نیست. به عبارتی در صورتی که نیاز به امکانات اضافه یا ویژگی هایی جدا از فیلدهای ارائه شده برای سفارش اختصاصی فتوگلاسه دارید، می توانید توضیحات مربوطه را در این قسمت وارد کنید. توضیحات مربوطه توسط اپراتور خوانده شده و در سفارش محصول درخواستی شما لحاظ می شود.
مرحله (8): بعد از پرکردن فیلدهای مراحل قبل نوبت به این مرحله میرسد. به عبارتی با تایید این مرحله می توانید محصول مورد نظر را سفارش دهید. (تایید این مرحله الزامی است)
مرحله (9): در این مرحله با کلیک بر روی دکمه ثبت سفارش محصول بعه سبد خرید اختصاصی خود وارد شده و اطلاعاتی هم چون قیمت محصول، بازه زمانی مورد نیاز برای تحویل سفارش و.... را دریافت نمایید. 

ویژگی اختصاصی بودن چاپ فتو گلاسه 

به طور معمول چاپ بر روی انواع مختلفی از جنس های کاغذی در سایز هایی مانند :
13 در 18 
40 در 15
20 در 30
30 در 40 
45 در 60 
و نهایتا 100 در 75 انجام می شود. اما در این نوع از چاپ، به صورت اختصاصی قابلیت تعیین سایز مورد نظر مشتری وجود داشته و مشتری با توجه به نیاز و علاقه خودش اندازه محصول چاپی را انتخاب می کند. 

چاپ فتوگلاسه و چاپ آنلاین کوثر 

درچاپخانه آنلاین کوثر، انواع چاپ با توجه به نیاز مشتری و در سایز های دلخواه آن ها انجام می شود.غالبا به دلیل محدودیت های کاغذهای موجود در بازار سایز های چاپی حداکثر 1 متر در یک و نیم متر  و در طول های بالا تا سقف 30 متر قابل چاپ است. 
همچنین از سلفون سرد به منظور محافظت از کاغذ فتوگلاسه مورد نظر استفاده می شود. نوع بسیار جدیدی که امروزه برای فتوگلاسه استفاده می شود، استفاده از لمینت های برجسته است که کار مورد نظر را سه بعدی جلوه می دهد و زیبایی خاصی به محصول می دهد. درنهایت بعد از کشیده شدن سلفون سرد بر روی عکس چاپی، می توان آن را بر روی تخته شاسی یا فوم برد چسباند و بر روی دیوار یا.... نصب کرد. 
یکی از نکاتی که چاپخانه آنلاین کوثر، همواره به آن توجه می کند کیفیت خروجی کار چاپی است. معمولا عکاسان انتظار دارند عکسی که در دوربین مشاهده می کنند با عکسی که چاپ می شوند، خیلی با هم از نظر کیفیت ظاهری متفاوت نباشند. با در نظر گرفتن این موارد در هنگام چاپ، کیفیت تصاویر چاپی نباید کاهش یابد. 
برای اطلاعات بیشتر می توایند به سایت چاپخانه ای کوثر مراجعه کنید. همچنین امکان دریافت مشاوره رایگان از طریق تماس با مجموعه کوثر برای شما عزیزان وجود دارد کافیست با این مجموعه ارتباط بگیرید. مشاوره