آخرین مقالات
چاپ بنر و ویژگی های کلیدی در آن
همه آنچه که باید در مورد چاپ و سفارش بنر بدانید

بنر یک روش انتقال پیام به شکل گرافیکی و بصری است. در این روش تبلیغات، پیام مورد نظر ...

نقش بنر در دیجیتال مارکتینگ
کاربرد بنر در دیجیتال مارکتینگ

بنرها چه در فرم چاپی و چه در ساختارهای دیجیتال، وظیفه دارند که در کوتاه ترین زمان ممکن، توجه مخاطب را جلب کنند.

آشنایی با تفاوت های بنر مناسبتی و تبلیغاتی
تفاوت بنر مناسبتی و تبلیغاتی

در این نوشته به بنرهای مناسبتی و تبلیغاتی می پردازیم. سعی بر این خواهد بود که ویژگی های هر یک را معرفی کرده .

نکات مهم در طراحی و سفارش بنر
4 نکته کلیدی که باید در طراحی بنر رعایت شود

مدت قابل توجهی است که کسب و کارهای مختلف با بهره گیری از بنرها می کوشند تا شخصیت کاری خود را در محل های عمومی به نمایش بگذارند.

#
#
#
#

چند نکته کلیدی پیش از نصب استیکر و مش

دسته بندی : چاپ
12 فروردین
تعداد بازدید :
74 بازدید
نظرات :
0 نظر
چند نکته کلیدی پیش از نصب استیکر و مش

چاپ استیکر و مش ارزان و با کیفیت 

کاربرد اصلی استیکر و مش 

استیکر و مش، به طور کلی به منظور تبلیغات ( اعم از تبلیغات بیرونی، شیشه های مغازه ها، اتوبوس های بین راهی، دسته های پله های برقی و.....) مورد استفاده قرار می گیرند. 

برای سفارش اینترنتی استیکر به لینک زیر مراجعه نمایید. 


\چاپ استیکر

سفارش اینترنتی استیکر شیری و استیکر شیشه ای را از چاپخانه آنلاین کوثر انجام دهید. 

تفاوت استیکر و مش

 این دو محصول چاپی از نظر کاربرد اصلی که دارند ، هر دو برای تبلیغات مورد استفاده قرار می گیرند. اما به دلیل ویژگی های متمایزی که در ساختار استیکر و مش قرار داده شده است، به مراتب ممکن است از نظر کاربردی تفاوت های جزیی با یکدیگر داشته باشند. یکی از این تفاوت ها عبور نور از مش است. معمولا ساختار استیکر به گونه ای است که نور از آن عبور نمی کند و بر روی یک سطح که نصب می شود ، سطح مورد نظر به طور کامل پوشانده می شود. اما مش به سبب ساختار پنجره مانندی که دارد، به راحتی نور را از خود عبور می دهد.

بیشتر بخوانید : ویژگی های فنی چاپ استیکر دیواری   

چاپ مش


برای خرید فوری مش بر روی لینک زیر کلیک نمایید. 

نکات مهم  درهنگام  نصب استیکر و مش

یکی از نکاتی که نصاب استیکر یا مش در هنگام نصب باید رعایت کند، زیر سازی کار است. مواقعی که سطح مورد نظر ( سطح سیمانی، بسیار کثیف، دارای خاک یا دوده، ناهموار و ..... ) باشد، عملیات نصب به خوبی انجام نمی شود. هر چقدر هم که کیفیت چاپ بالا باشد، با وجود عملیات نصب خراب، خروجی کار به خوبی انجام نمی شود. در نتیجه رعایت این نکات به ظاهر کوچک نقش مهمی در خروجی کار ایفا می کند. 
یکی از تجربه های مفید در هنگام نصب این محصولات، استفاده از سشوار صنعتی مخصوص عملیات نصب می باشد. استفاده از سشوار مورد نظر باعث می شود ، حباب هایی که ممکن است در سطح کار در زمان نصب ایجاد شود، برطرف شود. 

بیشتر بخوانید : آشنایی با چاپ استیکر 

نکته کاربردی دیگر که می توان به عنوان تجربه مفید نام برد، استفاده از پوشش سلفونی روی سطحی است که با استیکر یا مش پوشانده می شود. معمولا روی سطوحی که با استیکر یا مش پوشانده می شود، در حالت عادی دارای محافظ نور یا آفتاب می باشد. اما استفاده از استیکر یا مش در طولانی مدت بهتر است، که از پوشش هایی اضافه ( مانند پوشش سلفونی) بر روی کار استفاده شود. 
همچنین توجه شود که نحوه و مهارت نصب ، جز اولین و مهمترین مراحل موجود در نصب این محصولات چاپی می باشد. به عنوان مثال در قسمت هایی از کار که شامل برآمدگی می باشد، در صورت داشتن مهارت نصب بالا می توان از برآمدگی به عنوان برجستگی در کار  یا ایجاد حالت سه بعدی در خروجی به دست آمده استفاده کرد. 

 لیست کاملی از محصولات اکوسالونت را در لینک زیر مشاهده نمایید. 

چاپخانه آنلاین کوثر، با بهره گیری از تجهیزات مدرن و متخصصان، همواره در تلاش است تا خدمتی منحصر به فرد را به مشتریان عزیز ارائه دهد.
کاربران عزیز می توانید برای کسب اطلاعات بیشتردر رابطه با خرید استیکر فوری و ارزان با مجتمع کوثر تماس حاصل فرمایید. کارشناسان فنی تیم آماده پاسخ گویی به سوالات شما عزیزان می باشند.
برچسب ها

بنر پاپ آپ پلات استیکر رول آپ تخته شاسی کارت ویزیت بنر مناسبتی بنر تسلیتی قاب فنری
1398/04/15

بنر یک روش انتقال پیام به شکل گرافیکی و بصری است. در این روش تبلیغات، پیام مورد نظر ...

1398/03/25

در این نوشته به بنرهای مناسبتی و تبلیغاتی می پردازیم. سعی بر این خواهد بود که ویژگی های هر یک را معرفی کرده .

1398/03/23

مدت قابل توجهی است که کسب و کارهای مختلف با بهره گیری از بنرها می کوشند تا شخصیت کاری خود را در محل های عمومی به نمایش بگذارند.