آخرین مقالات
بررسی ویژگی های کلیدی مربوط به سازه نمایشگاهی قاب فنری
بررسی موردی قاب فنری و نکات فنی آن

در این آموزش سعی شده است، سازه نمایشگاهی قاب فنری و ویژگی های کلیدی مربوط به آن مورد بحث شود.

بررسی ویژگی های فنی و کارت پرسنلی پی وی سی ( pvc )
کارت پرسنلی پی وی سی ( PVC ) و انواع آن

این روز ها نسبت به گذشته ، کاربرد و اهمیت کارت های شناسایی از جمله کارت های پی وی سی، افزایش یافته است. کارت پرسنلی پی وی سی ( PVC ) ، در حکم سندی است که اطلاعاتی از جمله نام، تصویر، حرفه و جایگاه شغلی و .....در آن قرار میگیرد.

4 عامل در تبلیغات چاپی هدفمند
معرفی 4 عامل تاثیر گذار در تبلیغات چاپی هدفمند

یکی از اصول مهم در هر کسب و کاری، لزوم توجه به استراتژی های تبلیغاتی هدفمند است. به عبارتی در دنیای امروز، فعالیت کسب و کارها بدون تبلیغات معنا ندارد.

لزوم توجه به نقش و اهمیت رنگ در صنعت چاپ

به طور کلی می توان اذعان داشت، که عنصر رنگ نقشی حیاتی در زندگی ایفا میکند. رنگ ها میتوانند تفکر را تغییر داده و باعث ایجاد اقدامات جدید شوند.

#
#
#
#

10 الگوی مناسب تبلیغاتی در صنعت چاپ

دسته بندی : تبلیغات
8 فروردین
تعداد بازدید :
21 بازدید
نظرات :
0 نظر
10 الگوی مناسب تبلیغاتی در صنعت چاپ


بنر، فوم برد، بک لایت، بروشور


در این نوشته به طور مصداقی 10 الگوی مناسب تبلیغاتی در صنعت چاپ را به شما معرفی می کنیم. کار با بیان اهمیت تبلیغات توسط ابزارهای چاپی آغاز می شود و سپس ده الگوی مناسب تبلیغاتی مورد به مورد معرفی شده و مورد نقد و بررسی قرار می گیرند. در صورتی که قصد دارید مارکتینگ برند خود را وارد مرحله ای تازه سازید، به شما توصیه می کنیم ما را تا انتهای این مقاله نسبتا کوتاه همراهی کنید. 

مقدمه؛

اهمیت استفاده از چاپ در تبلیغات

الگوی تبلیغاتی در چاپ

چاپ های تبلیغاتی از بروشور، پوستر و کاتالوگ گرفته تا بنر و استندهای گوناگون، مهم ترین تجهیزات حاضر در عرصه مارکتینگ به شمار می آیند. شما برای ارائه هر محصول یا خدمات نیاز به یک سری چاپ دارید که در وهله اول آگاهی بخشی کنند و در گام بعدی جان و جهان مخاطب را به تسخیر در آورند.

در صورتی که طراحی مناسبی انجام دهید و چاپی مناسب با محصول یا خدمات برند خود انتخاب کنید، بی شک در مسیر موفقیت گام خواهید زد. در بخش بعدی، ده الگوی مناسب تبلیغاتی در صنعت چاپ را ارائه می دهیم. توجه داشته باشید که چاپ های تبلیغاتی به این موارد محدود نمی شوند و برای اطمینان بیشتر می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید، خواسته های خود را بیان کرده و مشاوره تخصصی دریافت کنید.    

ده الگوی مناسب تبلیغاتی در  صنعت چاپ


پیش از آن که با گونه های مختلف چاپ آشنا شویم، شما را به تصویر بالا ارجاع می دهیم تا به این نکته تاکید کنیم که کار تبلیغات با طراحی حرفه ای آغاز می شود. در مثال بالا شرکت پپسی نماد شرکت کوکاکولا را به صورت شنل درآورده تا به شکلی اغراق آمیز، اختلاف کیفیت خود با رقیب دیرینه را به رخ بکشد. فارغ از این که سلیقه من و شما چیست، طراحی بالا روی هر گونه ای از چاپ می نشیند و تاثیرگذاری مخصوص به خود را خواهد داشت. 

1. بنربنرها یکی از قدیمی ترین گونه های چاپ هستند و امروزه در وادی تبلیغات تاثیرگذاری منحصر به فردی دارند. شما می توانید این گونه های چاپ را به شکل استند در فضاهای داخلی و نمایشگاهی به کار بگیرید و علاوه بر این، به صورت بیلبوردهای محیطی فضاهای شهری را به تسخیر خود در آورید. به طور کلی بنرها برای تبلیغات فوق العاده مفید به فایده هستند.

 

2. فوم بردفوم بردها برای مصارف نمایشگاهی یا آکادمیک گزینه اول هستند. شما می توانید با صرف هزینه ای ناچیز چاپی شیک و زیبا در اختیار داشته باشید که علاوه بر وزن پایین، دوام بالایی دارد. در نتیجه اگر قصد دارید برای کارهای خود نمایشگاه برپا کنید یا دیوار شرکت را با تصاویر گوناگون محصولات تزئین سازید، می توانید روی این محصولات حساب باز کنید. 

3. بک لایت


در صورتی که قصد داشته باشید بیشترین تاثیرگذاری تبلیغاتی را داشته باشید و در عین حال از صرف هزینه ابایی ندارید، چاپ های بک لایت بی رقیب هستند. با سفارش بک لایت چاپی در اختیار خواهید داشت که با استفاده از نور توجه مخاطب را در بالاترین سطوح به خود جلب می کند. اما همان طور که گفته شد، محدودیت این چاپ قیمت بالایی است که دارد، در غیر اینصورت هم زیباست و هم تاثیرگذار.

4. بروشور


برای شرکت هایی که دوست دارند محصولات خود را در قالب یک دفترچه (کتابچه) در اختیار مشتریان قرار دهند، استفاده از ظرفیت چاپ بروشور توصیه می شود. بروشورها مکمل چاپ کاتالوگ هستند و در صورتی که صحیح مورد استفاده قرار بگیرند روی فروش و سایر مولفه ها اثرگذاری قابل توجهی خواهند داشت. 

5. کاتالوگ


همان طور که در بالا اشاره کردیم، کاتالوگ و بروشور دو چاپ همزاد هستند. با چاپ کاتالوگ به طور کلی درباره برند خود اطلاع رسانی می کنید و در بروشور به طور مشخص محصولاتی که دارید را در اختیار مخاطب قرار می دهید. 

6. چاپ پوستر


پوسترها در ذات چاپ های تبلیغاتی هستند که در بعضی مواقع به عنوان گونه های هنری هم نگهداری می شوند. برای مثال، زمانی که یک فیلم اقدام به انتشار پوستر می کند در واقع در حال تبلیغ است، اما زمانی که خروجی این چاپ مناسب و زیبا باشد، همان پوستر به عنوان اثری هنری قابل احترام خواهد بود. در نتیجه برای مارکتینگ برند خود به چاپ پوستر هم توجه داشته باشید.

 

7. چاپ تراکت

گاهی نیاز است که خدمات خود را در تیراژ بالا عرضه کنید. در این شرایط به چاپی نیاز دارید ارزان و سهل الوصول. چاپ تراکت این امکان را به شما خواهد داد.

8. چاپ فلایرفلایرها نوعی پوستر هستند که در ابعاد مختلف به شکل پرچم چاپ می شوند و در اختیار افراد قرار می گیرند. این نوع چاپ در همایش ها و برگزاری مراسمات کارکرد قابل توجهی خواهد داشت. 

9. چاپ ست اداری

در صورتی که شرکتی هستید با نرخ مکاتبه بالا، حتما چاپ ست اداری را در دستور کار قرار دهید. این نوع چاپ می تواند شان و منزلتی قابل توجه برای مجموع شما به همراه بیاورد.


10. چاپ ساک دستی


برای فروشگاه ها هیچ چاپی به اندازه چاپ ساک دستی برد تبلیغاتی ندارد. مشتری از شما خرید می کند و جایزه دریافت می کند. در عین حال شما روی هدیه ای که ارائه داده اید تبلیغ برند خود را قرار دادید. 

جمع بندی

امیدواریم مطالب گرداوری شده برای شما مفید به فایده باشند. به خاطر داشته باشید برای کسب اطلاعات بیشتر همواره می توانید با مجتمع کوثر، تماس بگیرید.

برچسب ها

1398/01/28

یکی از اصول مهم در هر کسب و کاری، لزوم توجه به استراتژی های تبلیغاتی هدفمند است. به عبارتی در دنیای امروز، فعالیت کسب و کارها بدون تبلیغات معنا ندارد.

1398/01/25

اگر به حوزه چاپ و ایجاد برندی مناسب از کسب و کار خود در ذهن مشتریان علاقه مند هستید پیشنهاد میکنیم این مقاله را تا پایان مطالعه نمایید.

1398/01/16

در بسیاری موارد افراد پس از مطالعه در باب اهمیت و تاثیرگذاری تبلیغات پا به میدان می گذارند اما پس از مدتی به دلایلی، نتیجه دلخواه خود را دریافت نکرده و ......