آخرین مقالات
Why should work with the best Iranian Printing House

... the era we living in is completely recognized as the zenith of digital

چاپ پاپ آپ در چاپخانه
بهترین چاپ پاپ آپ را از کدام چاپخانه سفارش دهیم ؟

در این نوشته، سراغ شناخت دقیق و فنی پاپ می‌رویم و پس از آن، ویژگی‌های منحصر به فرد پاپ آپ‌ را بررسی می‌کنیم.

بررسی ویژگی های چاپ کنواس
بهترین چاپ کنواس در تهران

مدتی است که چاپ کنواس در بازار شرایط مناسبی پیدا کرده است.

چاپ آنلاین
چرا باید از چاپخانه آنلاین کوثر خرید کنیم؟

در این نوشته مجموعه دلایلی در اختیار شما قرار می دهیم .....

#
#
#
#

نکاتی که باید چاپ استیکر تبلیغاتی رعایت شود

دسته بندی : چاپ
20 خرداد
تعداد بازدید :
126 بازدید
نظرات :
0 نظر
نکاتی که باید چاپ استیکر تبلیغاتی رعایت شود


جزییات فنی در چاپ استیکر تبلیغاتی 

چاپ استیکر تبلیغاتی، اثرگذارترین محصول چاپی

به جرات و بدون شک و تردید می توان گفت که در حوزه مارکتینگ، تبلیغات و برندینگ، هیچ چاپی قدرت استیکرهای تبلیغاتی را ندارد. از فضاهای داخلی گرفته تا مترو و از بدنه خودروهای در حال حرکت گرفته تا بیلبوردهای تبلیغاتی، به راحتی می توان با بهره گیری از استیکرهای تبلیغاتی، یک برند را تبلیغ کرد و نام و نشان آن را در جان و جهان مخاطب جاری و ساری ساخت. در این نوشته، کمی از چاپ استیکر تبلیغاتی و چند و چون استفاده از آن ها خواهیم گفت. در صورتی که برای تبلیغات کسب و کار خود به دنبال راهی کم هزینه با بازدهی بالا هستید، مطالعه سطرهای پیش رو را از دست ندهید (تصویر زیر را نگاه کنید، پاکت پلاستیکی است که با استفاده از یک استیکر خلاقانه شبیه به بسته نوشیدنی به نظر می رسد، تبلیغی خلاقانه، تنها با استفاده از یک استیکر ساده).

برای سفارش استیکر ارزان و باکیفیت به لینک زیر مراجعه نمایید. 

چاپ استیکر تبلیغاتی و شرایط آن

 بیشتر بخوانید : آشنایی با جنس استیکرهای دیواری 

دلایل محبوبیت استفاده از استیکر در تبلیغات 

پاسخ این سوال ساده است، استیکرها بسیار ارزان چاپ می شوند و اثرگذاری بالایی دارند. علاوه بر این، برای بهره گیری از استیکر هیچگونه محدودیتی وجود ندارد. کافی است سطح صاف باشد و صیقلی، آن را تمیز می کنیم و استیکر در کمتر از ده دقیقه آماده بهره برداری تبلیغاتی است. همین مسائل باعث شده اند که امروزه از فضاهای داخلی مترو، بدنه اتومبیل ها، کف ساختمان ها، درب و دیوار منازل و به طور کلی هر فضایی برای نصب استیکر استفاده شود (در تصویر زیر تمامی سطح نمای خارجی یک سازه با استیکر پوشانده شده است. هر عمل دیگری به جز استفاده از چاپ استیکر تبلیغاتی این زیبایی را نداشت و در عین حال، از نظر اقتصادی فوق العاده گران تمام میشد).  


چاپ استیکر دیواری


لیست کاملی از محصولات اکوسالونت در لینک زیر : 


چگونگی استفاده از استیکرهای تبلیغاتی 

برای چاپ استیکر تبلیغاتی باید نکات زیر را در نظر داشته باشید و به ترتیب و تناسب نیاز، آن ها را به خدمت بگیرید.

  • گام اول شناسایی جامعه هدف و ذائقه مخاطب است. شما باید در پی یافتن هویت مخاطب خود باشید. به بیان دقیق، شما به عنوان صاحب کسب و کار یا مسئول مارکتینگ باید بدانید مخاطب چه زمانی از خواب بیدار می شود، از چه طریق و مسیری به محل کار خود می رسد، کدام برنامه تلویزیونی را دوست دارد و مسائلی از این دست. زمانی که این مجموعه اطلاعات را در اختیار داشته باشید، کار ساده است، کافی است متناسب با سلیقه او پیش بروید. اگر عمده مخاطبان شما با مترو تردد دارند، تبلیغات و نصب استیکر در مترو مفید است، اگر مشتری فلان فروشگاه هستند، حضور استیکر روی شیشه آن فروشگاه مفید به فایده است و غیره؛
  • گام دوم طراحی است. پس از آن که مخاطب را شناختید، متوجه خواهید شد که استیکر شما در چه فضایی قرار خواهد گرفت. در نتیجه، زمان آن فرا می رسد که طراحی را آغاز کنید. به عنوان مثال، طرحی که شما درون آسانسور قرار می دهید، با طرح استیکر دیوار راهرو تفاوت دارد. پیشنهاد می شود که در این قسمت، کار را به دست طراحی با تجربه و خوش سلیقه بسپارید؛
  • و در وهله آخر، نوبت به تبلیغات استیکر می رسد. نصب استیکر به تنهایی کاری از پیش نخواهد برد. به ویژه در صورتی که استیکری خلاقانه و زیبا کار کرده اید، باید آن را در شبکه های اجتماعی پروموت کنید تا زمانی که مخاطب آن را در محل مشاهده کرد، فوری به یاد شما بیافتد.

  • بیشتر بخوانید : ویژگی های کلیدی در هنگام نصب استیکر دیواری راهرو 

جمع بندی مقاله

در این نوشته به استفاده از استیکر در دنیای تبلیغات پرداختیم.
 شما می توانید برای دریافت تصاویر بیشتر، به لینک هایی نظیر https://twistedsifter.com/2012/06/funny-creative-floor-sticker-ads/ مراجعه کنید.
 همچنین، برای کسب اطلاعات تخصصی و سفارش انواع استیکرهای اینترنتی، همواره متخصصان چاپ آنلاین کوثر، آماده پاسخگویی و ارائه مشاوره به شما هستند، همین امروز با ما تماس بگیرید.

برچسب ها

استیکر بنر پاپ آپ رول آپ پلات
1398/05/19

... the era we living in is completely recognized as the zenith of digital

1398/05/17

در این نوشته، سراغ شناخت دقیق و فنی پاپ می‌رویم و پس از آن، ویژگی‌های منحصر به فرد پاپ آپ‌ را بررسی می‌کنیم.

1398/05/12

مدتی است که چاپ کنواس در بازار شرایط مناسبی پیدا کرده است.