پنج نکته مهم در هنگام سفارش استیکر کودک

دسته بندی : چاپ
1 1398/03/01
تعداد بازدید :
182 بازدید
نظرات :
نظر
پنج نکته مهم در هنگام سفارش استیکر کودک

استیکر کودک و ویژگی های فنی در آن 

امروزه استفاده از استیکر کودک رونق و رواج قابل توجهی دارد. علت اصلی این امر اثرگذاری بالا علی رغم قیمت اقتصادی ارزیابی می شود. به بیان دیگر، شما می توانید با صرف هزینه ای ناچیز و تنها با چاپ یک سری استیکر، اتاق کودک خود را تبدیل به فضایی جدید سازید و زندگی کودکانه او را سرشار از شادی، شور و اشتیاق کنید. در سطرهای پیش رو، به طور مشخص پنج عامل مهم در روند طراحی و سفارش استیکر کودک را مد نظر قرار داده ایم. در صورتی که قصد بهره گیری از این چاپ های دوست داشتنی را دارید، مطالعه سطرهای نه چندان طولانی پیش رو خالی از لطف نخواهد بود.

برای سفارش استیکر ارزان و با کیفیت همین الان به لینک زیر مراجعه نمایید. 

تعریف کاملی از استیکر کودک 

استیکر دیواری کودک


استیکر کودک نوعی از چاپ  است که فضای اتاق او را مطابق نیازهای روحی تنظیم می کند. گاهی چاپ چند شخصیت کارتونی، گاهی کمی گل و گیاه و در پاره ای موارد طرح سفارش شده توسط روانشناس کودکان روی دیوار قرار می گیرد. از آن جا که نصب این استیکر ها از نظر فنی هزینه چندانی ندارد و علاوه بر این، در مدت زمانی ناچیز فضا را به کلی دگرگون می سازد، اقبال افراد به این چاپ ها در بالاترین سطح ممکن قرار دارد. اما بهره گیری از استیکرها نیازمند رعایت یک سری نکات فنی و تکنیکی است که در سطرهای پیش رو به برخی از آن ها پرداخته ایم.

نکته اول؛ به هارمونی و کنتراست رنگ توجه کنید 

یکی از مهم ترین مطالبی که به هنگام طراحی و استفاده از استیکرها باید مد نظر قرار دهید، هارمونی و کنتراست رنگ ها است. به طور کلی، اگر زمینه رنگ اتاق تیره است، بهره گیری از استیکرهای روشن توصیه می شود، و اگر عکس این مطلب صادق است، استفاده از استیکرهای تیره توصیه می شود. ورای این مطلب، برای استیکر اتاق کودک، رنگ هایی هم خانواده آبی و خاکستری مناسب ترین ها هستند.

نکته دو؛ پاشیدن رنگ خیال با اتکا به تخت کودک

استیکر دیواری اتاق خواب


استیکر اتاق کودک پیش از هر چیز باید با تخت همخوانی داشته باشد. به بیان دیگر، استیکر اتاق کودک با محوریت تخت طراحی می شود. در نتیجه، خود را جای کودک قرار دهید و از زاویه دید او، طراحی و انتخاب استیکر را پیش ببرید. به عنوان مثال، قرار دادن چندین استیکر ابری روی دیوارها می تواند به هنگام خواب، آسمان را پیش چشم کودک متجلی سازد. مشابه این امر، بسته به سلیقه و روحیات کودک شما متفاوت خواهد بود.

نکته سوم؛ مطابق با نیاز انتخاب کنید

چاپ استیکر دیواری

استیکر کودک باید مطابق با نیاز رفتاری و روحی او خریداری شود. به دیگر سخن، هر استیکری مناسب هر کودکی نیست و گاهی می توان از استیکرها استفاده تربیتی داشت و رفتارهای آن ها را در مسیری صحیح، هدایت کرد. به عنوان مثال تصویر زیر را نگاه کنید، خانواده ای برای اینکه به فرزند خود محل صحیح قرارگیری قاشق و چنگال ها را آموزش دهند، در بخش مربوطه یک استیکر بزرگ و زیبا قرار داده اند تا از این طریق یک پیام تربیتی را در ذهن او نقاشی کنند. شما می توانید مشابه این کار را بسته به نیازهای فردی خود انجام دهید.

نکته چهارم؛ استیکر کودک باید شاد باشد 

استیکر شاد اتاق کودک

فضای ذهنی کودکان در سنین ابتدایی فوق العاده حساس و آموزش پذیر است. به این معنی که محیط بیشترین تاثیر را در روحیات آن ها دارد و اگر خانواده در جهت شادی آن ها گام بر ندارد، این امر می تواند زمینه ساز مشکلاتی در آینده باشد. به همین دلیل، نسبت به طرح استیکر انتخابی خود بیش از اندازه حساس باشید. این طرح باید رنگ هایی شاد داشته باشد و خلق و خویی شاداب در فرزند شما ایجاد کند.

نکته پنجم؛ خلاقیت کودک خود را غلغلک دهید

خلاقیت در چاپ استیکر کودک


کاری کنید که روح، ذهن و جان کودک شما مرزهای فیزیکی اتاق خواب را درنوردد و به آسمان ها سفر کند. شما به عنوان والدین می توانید با انتخاب طرح هایی مناسب، آتش خلاقیت را در ذهن او روشن کنید و در انتظار شعله ور شدن این آتش، روند دلنشین جست و جوی ذهنی او را به نظاره بنشینید. کوتاه سخن اینکه، می توان با صرف کمی وقت، طرح مناسب را برای تقویت ذهن کودک پیدا کرد.

جمع بندی نهایی

چاپ کوثر با در اختیار داشتن پرسنل متخصص در این حوزه، ارائه دهنده بالاترین کیفیت چاپ استیکر کودک است. علاوه بر این، کارشناسان ما با در اختیار داشتن یک بانک اطلاعاتی جامع در حوزه استیکر کودک، می توانند انبوهی از مدل های ابتدایی را در اختیار شما قرار دهند. برای ارتباط با ما درنگ نکنید و هرچه سریع تر دلمشغولی های خود را با ما در میان بگذارید، ما کمک می کنیم مناسب ترین استیکر را برای اتاق کودک خود انتخاب کنید. 
برای اطلاعات بیشتر در این زمینه میتوانید با مجموعه کوثر تماس بگیرید. 


برچسب ها

استیکر بنر رول آپ پاپ آپ پلات تخته شاسی
آخرین مقالات
چاپ فلکسی در چاپخانه آنلاین کوثر
آشنایی کامل با جزییات چاپ فلکسی

تا به حال به فروشگاه‌هایی که سردر خود را با استفاده از تابلوهای محسورکننده نوستالژیک تزئین می‌کنند توجه کرده‌اید؟

ویژگی های پارچه کنواس
پارچه کنواس چیست و چه خصوصیاتی دارد ؟

با فراگیر شدن سفارش چاپ روی کنواس، سوالاتی از قبیل اینکه "پارچه کنواس چیست؟"

فوم برد و ویژگی های آن
بهترین فوم برد تهران را از کجا تهیه کنیم؟

فوم برد چاپی است شبیه به تخته شاسی با این تفاوت که این بار پوستر گلاسه به جای قرار گرفتن روی ام دی اف و....

سفارش کاغذ فتوگلاسه
فروش کاغذ فتوگلاسه و انواع آن

هرچاپ از سه بخش اصلی تشکیل می‌شود. اولی کاغذ (پی وی سی و غیره)، دومی دستگاه یا روش چاپ و سومی اپراتور چاپ است.

چاپ پلات لمینت
قیمت چاپ پلات لمینت فوری

حتما می‌دانید که پلات لمینت چاپی است عریض که روی کاغذ و مقوا انجام می‌شود. مورد استفاده این چاپ به طور عمده پلات نقشه است

چاپ بنر اربعین
بنر اربعین حسینی و نکات طراحی آن

چندسالی است که با باز شدن راه کربلا برای ایرانیان، مراسم اربعین حسینی پرشورتر از همیشه برپا می‌شود.

آشنایی کامل با چاپ پلات
پلات چیست و قیمت چاپ پلات چند است ؟

چاپ پلات چیزی است بین چاپ بنر و چاپ پوستر. زمانی که بخواهیم روی متریال کاغذ، چاپی بزرگتر از پوستر داشته باشیم...

چاپ روی تخته شاسی
جزییات سفارش و چاپ عکس روی تخته شاسی

تخته شاسی کاربردهای مختلفی دارد. از آویز کردن تصویر یک منظره روی دیوار خانه تا نمایش آثار هنری، دستاوردهای اداری و....

1398/08/08

تا به حال به فروشگاه‌هایی که سردر خود را با استفاده از تابلوهای محسورکننده نوستالژیک تزئین می‌کنند توجه کرده‌اید؟

1398/08/02

با فراگیر شدن سفارش چاپ روی کنواس، سوالاتی از قبیل اینکه "پارچه کنواس چیست؟"

1398/07/30

فوم برد چاپی است شبیه به تخته شاسی با این تفاوت که این بار پوستر گلاسه به جای قرار گرفتن روی ام دی اف و....