بررسی جزییات چاپ بنر فوری

دسته بندی : چاپ
4 اسفند
تعداد بازدید :
168 بازدید
نظرات :
0 نظر
بررسی جزییات چاپ بنر فوری

چاپ بنر و کاربرد اصلی آن 

چاپ بنر فوری از جمله خدمات پر متقاضی هرچاپخانه ای است. مراکزی که می توانند این سرویس را با کیفیت قابل قبول در زمان تعیین شده به مشتری ارائه دهند، نام و آوازه ای درخور برای خود دست و پا می کنند. معمولا چاپ بنر فوری در مناسبت های مختلف، از قبیل تاریخ های مذهبی و یا رویدادهای غیرقابل پیش بینی نظیر فوت سفارش داده می شود و به همین دلیل، مراکز ارائه خدمات چاپ باید از پیش تدابیری را برای آن بیاندیشند. در این نوشته نگاهی به چاپ بنر فوری خواهیم داشت و جنبه های مختلف این المان چاپ را از نظر خواهیم گذراند، با ما همراه باشید.

سفارش بنر را از طریق لینک زیر انجام دهید. 
 
چاپ بنر


 آشنایی با چاپ بنر فوری

برای افرادی که خیلی با حوزه چاپ آشنایی ندارند باید بحث را اینگونه آغاز کنیم که بیشترین زمان چاپ بنر، در حالت کلی، صرف طراحی می شود. به این معنی که اگر قسمت طراحی از پیش انجام شده باشد، کار سپردن طرح به دستگاه و تحویل بنر است. به بیان دقیق تر چاپ بنر مراحل زیر را طی می کند:

 • برنامه ریزی و هدف گذاری (معمولا مشتری به چاپخانه توضیح می دهد به چه علت نیاز به بنر داد، به عنوان مثال، یک بنر آگهی تخفیف فروش با بنرهای نمایشگاهی تفاوت دارد)؛
 • طراحی بنر (در این قسمت یک طراح یا تیم طراحی، باید تمامی ابزارها، اعم از رنگ، طرح و نوشته را در ساختاری هارمونیک به خدمت بگیرند تا مقصود تعیین شده در مرحله اول حاصل شود)؛
 • چاپ بنر (اپراتورهای اجرایی طرح را به دستگاه چاپ می دهند. در این قسمت قدرت دستگاه و تجربه اپراتور تعیین کننده کیفیت نهایی است)؛
 • بسته بندی و تحویل (خیلی کم روی می دهد که شخص حضوری برای دریافت چاپ خود مراجعه کند. در نتیجه، کیفیت بسته بندی و تحویل بنر چاپ شده هم مساله ای تعیین کننده است).

حال در پروسه چاپ بنر فوری، عملا دو گام ابتدایی حذف شده و کار با آماده سازی چاپ، چاپ، بسته و بندی تحویل گره می خورد. در این شرایط برای در اختیار گرفتن چاپ بنر فوری با کیفیت، نیاز به چاپخانه ای است که از پیش، تمام تدابیر را اندیشیده باشد و متناسب با تمامی مناسبت ها، طرح و اندیشه آماده کرده باشد. حال که آشنایی مقدماتی فراهم شد، زمان بررسی دقیق، فنی و تکنیکی فرا می رسد.

بیشتر بخوانید : تفاوت بنر و فلکسچاپ بنر فوری


آشنایی با نکات تخصصی چاپ بنر فوری

چاپخانه هایی توان ارائه خدمات چاپ بنر فوری را دارند که در وهله اول، به دستگاه های عظیم صنعتی یا نیمه صنعتی مجهز باشند. به این ترتیب که، نیازسنجی و تجربه بازار آن ها را به این نتیجه می رساند که میزان مراجعه بالا، از نظر اقتصاد مهندسی، خرید دستگاه های قدرتمند صنعتی را توجیه پذیر می کند و آن ها به همین دلیل، خطر را پذیرفته و سرمایه خود را به این ماشین ها اختصاص می دهند.

در نتیجه، اگر در یکی از مناسبت های مذهبی پیش رو، مثلا اربعین امسال، قصد در اختیار گرفتن یک بنر فوری و عظیم را داشتید، اگر کیفیت بالای چاپ عنصر مهم انتخاب شما تلقی می شود، حتما به چاپ خانه های عظیم و قابل اتکا مراجعه کنید. زیرا بخش اعظم کار را در چاپ بنر فوری، ماشین انجام می دهد و چاپخانه های کوچک ابزار لازم را ندارند.

نکته: گاهی مشاهده شده که مشتری بنر فوری یا چاپی خاص را از فروشگاهی سنتی دریافت کرده و از منظر کیفیت، کار را قابل مقایسه با محصولات چاپخانه های صنعتی می پندارد. در این شرایط باید توجه داشته باشید که بخش قابل توجهی از مشتریان چاپخانه های بزرگ را، دفاتر چاپ سنتی سطح شهر تشکیل می دهند. در واقع شما با عدم مراجعه به ماخذ اصلی، در حال پرداخت هزینه به واسطه هستید.

نکته بعدی که در چاپ هرگونه بنر، به خصوص بنر فوری اهمیت دارد، کیفیت متریال مورد استفاده است. بنر کره ای در بازار بهترین شهرت را دارد و پس از آن تولیدات داخلی و چینی قرار دارند. فارغ از این، سه درجه ضخامت برای این بنرها در نظر گرفته می شود و معیار فنی سنجش جان بنر، انس است. نه انس، دوازده انس و سیزده انس بنرهایی هستند که شما می توانید آن ها را سفارش دهید.

چاپ بنر و امکانات آن


در وهله آخر، چند المان عمومی قرار دارند که به شکل زیر، به بیان آن ها می پردازیم:

 • به احتمال زیاد، در اکثر مواقع، شما برای چاپ بنر فوری هزینه بیشتری از نمونه های معمولی خواهید پرداخت؛
 • معمولا سفارش محدودیت متراژ ندارد و هر طرحی، در هر ابعادی قابل ارائه خواهد بود ( شما می توانید تا پنج متر عرض و تا متراژ دلخواه طول بنر خود را ادامه دهید)؛
 • به جز جنس متریال، شما هزینه بنر را بر حسب متر مربع پرداخت خواهید کرد؛
 • مانند هر چاپی، اگر خود فایل طراحی شده را ارسال می کنید، باید از ترکیب رنگ CMYK استفاده کنید؛
 • به خاطر داشته باشید چاپ بنر به خودی خود کمی از کیفیت کار می کاهد، در نتیجه فایل اولیه را حداقل با رزولیشن ۲۰۰DPI ارسال کنید؛
 • برای نحوه پانچ شدن (قصد نصب بنر با طناب را دارید یا آن را روی استند قرار می دهید)، باید توضیحات خود را ثبت کرده و در زمان طراحی نیز به آن ها توجه داشته باشید؛
 • سفارش چاپ بنر فوری، بین یک ساعت، تا یک روز کاری زمان می خواهد. در نتیجه برنامه خود را پیش از سفارش از نظر زمانی در این بازه تنظیم کنید.

 • چاپ بنر فوری

بیشتر بخوانید : مراحل چاپ بنر فوری 

جمع بندی

با توجه به مطالب ارائه شده در بالا، اگر قصد در اختیار گرفتن بنر فوری دارید، به قسمت سفارشات سایت چاپ آنلاین کوثر مراجعه کرده و اطلاعات سفارش خود را ثبت کنید. کافی است طول، عرض، تعداد چاپ، مشخصات پانج و فایل خود را ارسال کرده و طبق زمان معرفی شده، بنر خود را تحویل بگیرید.

به خاطر داشته باشید علاوه بر چاپ بنر فوری، تمامی خدمات حوزه چاپ، اعم از زیرمجموعه های سازه نمایشگاهی، محصولات تبلیغاتی و چاپ های دیجیتال، توسط چاپ کوثر ارائه می شود و هنر ما این است که بالاترین کیفیت ممکن چاپ را، در کمترین زمان ممکن و اقتصادی ترین قیمت موجود به دست مشتری برسانیم. همین حالا با ما تماس بگیرید.    


برچسب ها

بنر استیکر پاپ آپ رول آپ بروشور کاتالوگ فوم برد تخته شاسی
آخرین مقالات
چاپ فلکسی در چاپخانه آنلاین کوثر
آشنایی کامل با جزییات چاپ فلکسی

تا به حال به فروشگاه‌هایی که سردر خود را با استفاده از تابلوهای محسورکننده نوستالژیک تزئین می‌کنند توجه کرده‌اید؟

ویژگی های پارچه کنواس
پارچه کنواس چیست و چه خصوصیاتی دارد ؟

با فراگیر شدن سفارش چاپ روی کنواس، سوالاتی از قبیل اینکه "پارچه کنواس چیست؟"

فوم برد و ویژگی های آن
بهترین فوم برد تهران را از کجا تهیه کنیم؟

فوم برد چاپی است شبیه به تخته شاسی با این تفاوت که این بار پوستر گلاسه به جای قرار گرفتن روی ام دی اف و....

سفارش کاغذ فتوگلاسه
فروش کاغذ فتوگلاسه و انواع آن

هرچاپ از سه بخش اصلی تشکیل می‌شود. اولی کاغذ (پی وی سی و غیره)، دومی دستگاه یا روش چاپ و سومی اپراتور چاپ است.

چاپ پلات لمینت
قیمت چاپ پلات لمینت فوری

حتما می‌دانید که پلات لمینت چاپی است عریض که روی کاغذ و مقوا انجام می‌شود. مورد استفاده این چاپ به طور عمده پلات نقشه است

چاپ بنر اربعین
بنر اربعین حسینی و نکات طراحی آن

چندسالی است که با باز شدن راه کربلا برای ایرانیان، مراسم اربعین حسینی پرشورتر از همیشه برپا می‌شود.

آشنایی کامل با چاپ پلات
پلات چیست و قیمت چاپ پلات چند است ؟

چاپ پلات چیزی است بین چاپ بنر و چاپ پوستر. زمانی که بخواهیم روی متریال کاغذ، چاپی بزرگتر از پوستر داشته باشیم...

چاپ روی تخته شاسی
جزییات سفارش و چاپ عکس روی تخته شاسی

تخته شاسی کاربردهای مختلفی دارد. از آویز کردن تصویر یک منظره روی دیوار خانه تا نمایش آثار هنری، دستاوردهای اداری و....

1398/08/08

تا به حال به فروشگاه‌هایی که سردر خود را با استفاده از تابلوهای محسورکننده نوستالژیک تزئین می‌کنند توجه کرده‌اید؟

1398/08/02

با فراگیر شدن سفارش چاپ روی کنواس، سوالاتی از قبیل اینکه "پارچه کنواس چیست؟"

1398/07/30

فوم برد چاپی است شبیه به تخته شاسی با این تفاوت که این بار پوستر گلاسه به جای قرار گرفتن روی ام دی اف و....