آپلود فایل
آپلود کن
ثبت سفارش


مش متریالی مهم در چاپ فضای خارجی و همچنین فضای داخلی است. چاپ مش اختصاصی، از بهترین نوع ‏PVC‏ و به صورت ‏شبکه‌ای دارای سوراخ‌های ریز (با نام انگلیسی‏‎ One Way Vision Film‏) تولید می شود. جلوه بصری ‏خاص این متریال به همراه قیمت مناسب آن باعث استفاده فراوان مشتریان از آن برای ‏تبلیغات خود شده است. خصوصیت اصلی متریال مش امکان گذر نور و دیدن فضای پشتی آن، در کنار ‏کیفیت خوب چاپ و تصویر بر روی آن است. ‏ چاپ مش، چاپ روی نوعی پی وی سی مشبک است. به دلیل ساختار مقاوم و ظاهر جذاب، هم در فضای داخلی و هم در فضاهای خارجی، مش محبوبیت زیادی پیدا کرده است. در نوشته ی زیر نکات فنی این چاپ را با هم بررسی می کنیم. 


چاپ مش

ویژگی اصلی چاپ مش

 

 شاید شاخصه ی اصلی چاپ مش، قیمت اقتصادی آن باشد. به بیان دقیق تر، زمانی که قرار باشد فضایی قابل توجه دکور شود، یا میزبانی از نوشته و طرحی اقتصادی به یک چاپ واگذار شود، هزینه ی تمام شده بازیگر تاثیرگذاری است و چاپ مش، همان گزینه ی مقرون به صرفه است.

انواع چاپ مش

 

چاپ مش را می توان به طریق زیر طبقه بندی کرد؛
•چاپ مش یک رو و دو رو؛
•چاپ مش چسبی و بدون چسب؛
•چاپ مش داخلی و خارجی. حال شما بسته به نیاز می توانید ویژگی های مختلف را با هم ترکیب کرده و چاپ مش مورد نیاز خود را سفارش دهید. مثلا شاید شما یک چاپ داخلی بخواهید که چسبی باشد و یک رو و به همین ترتیب، چاپی داخلی، دو رو و بدون چسب که می تواند در نقش یک پارتیشن عمل کند. 

تفاوت  چاپ مش اختصاصی و شید چیست؟


شید زیرشاخه ای از چاپ مش است. به بیان دقیق تر، مشی که چسب ندارد شید نامیده می شود. این چاپ (شید) در طراحی داخلی کاربرد فراوانی دارد.چه زمانی سراغ مش برویم؟

 

انواع چاپ مش

 

در صورتی که یک سطح بی استفاده دارید و قصد کرده اید از آن در روند مارکتینگ بهره ببرید و در عین حال، بنا ندارید زیاد هزینه کنید، چاپ مش مناسب است. به عنوان مثال شیشه ی یک دفتر که قرار نیست مثل ویترین دکور شود، گزینه ی مناسبی است برای تجهیز به چاپ مش (تصویر بالا). هم چنین، در صورتی که می خواهید هویت برند خود را تعمیق کنید، می توان با استفاده از چاپ مش، جای جای یک دفتر، شرکت یا به طور کلی فضا را با لوگو، شعار یا نشان یک برند تزیین کرد. در این نوشته کوشیدیم تمامی جنبه های فنی و تخصصی چاپ مش را در چکیده ترین قالب ممکن ارائه کنیم. در صورتی که سوالی دارید که پاسخ آن در سطرهای بالا موجود نیست، با روی گشاده پاسخگوی شما خواهیم بود.