راهنمای سفارش آنلاین
 در این بخش می خواهیم به راهنمایی شما مشتریان عزیز در رابطه با سفارش آنلاین بپردازیم.
 سفارش آنلاین یکی از بهترین و آسان ترین روش برای خرید محصول می باشد. به این صورت که شما فقط بازدن چند کلیک می توانید سفارش خود را ثبت و خریداری بفرمایید. در مجتمع تبلیغاتی کوثر، امکان ثبت سفارش آنلاین و ارسال غیر حضوری برای شما فراهم شده است. 
مشتریان محترم می توانند برای پیدا کردن محصول مورد نظر خود در قسمت نوار ابزار، گروه محصولات مورد نظر خود را از قسمت منو انتخاب کنند. هم چنین در صورت پیدا نکردن محصول می توانید نام محصول را در قسمت جستجو تایپ و پیدا کنید.

 به عنوان مثال برای سفارش یک بروشور مراحل زیر را انجام می دهیم :

 ابتدا از قسمت نوار ابزار سایت کوثر گروه محصول خود را پیدا کنید 

 بعد از انتخاب گروه محصول مورد نظر وارد صفحه جدید می شوید در این صفحه لیست محصولات قرار دارد.

 سپس از محصولات ارائه شده محصول مورد نظر را انتخاب کنید.

 در صفحه جدید لیستی از انواع مختلف بروشور نمایش داده می شود.

 در مرحله بعد شما می توانید مشخصات محصول خود را انتخاب کنید.

 در این مرحله شما مشخصات یک محصول (بروشور) را انتخاب می کنید. ابتدا سایز، سپس نوع جنس، پوشش و تعداد را با توجه به نیاز خود انتخاب کنید. اگر سفارشی غیر از مشخصات وارد شده در سایت دارید ، می توانید با کارشناسان چاپ کوثر برای سفارش اختصاصی تماس بگیرید.
  
در این مرحله گزینه آپلود فایل را انتخاب کنید. آپلود فایل شما با توجه به فرمت هایی که در قسمت توضیحات درج شده باید باشد. 

بعد از انتخاب فایل و مشخصات محصول در قسمت پایین صفحه می توانید هزینه سفارش و زمان تحویل را ملاحظه کنید. 

سپس آیکون سفارش محصول را بزنید.
 بعد از انتخاب سفارش محصول وارد مرحله بعد که مرحله پرداخت و ثبت آدرس است می شوید.

 
در این مرحله همانطور که مشاهده می کنید نوع سفارش و زمان تحویل و هزینه نمایش داده می شود. با زدن بر روی آیکون افزودن آدرس محلی را که سفارش باید ارسال شود را ثبت کنید. همچنین می توانید با زدن بر روی آیکون افزودن محصول جدید سفارشات خود را افزایش دهید. 
در مرحله بعد نحوه ارسال سفارش و نحوه پرداخت را انتخاب می کنید. هم چنین می توانید در رابطه با سفارش خود توضیحاتی را هم درج کنید. شما مشتریان عزیز می توانید با زدن بر روی آیکون فاکتور خرید، ریز خرید خود را مشاهده بفرمایید.
 و در مرحله آخر گزینه پرداخت را انتخاب کنید و به درگاه پرداخت وصل شوید. 

هم چنین مشتریان عزیز می توانند برای اطلاعات بیشتر در خصوص ویژگی های یک فایل ارسالی: صفحه گارانتی، پشتیبانی و قسمت خدمات مشتری را مشاهده کنند. از آنجایی که مجتمع تبلیغاتی کوثر می کوشد تا بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد، برای مشتریان این امکان را فراهم کرده تا با ارسال تیکت در پنل کاربری با ما در ارتباط باشند.