رول آپ ها در زمره محبوب ترین چاپ‌ها طبقه بندی می شوند و به تبع این مساله، قیمت رول آپ همواره مساله ای مناقشه انگیز بوده است. به بیان دقیق تر، همه دوست دارند رول آپ هایی با کیفیت با حداقل قیمت در اختیار داشته باشند .

1397/12/21

از مهم ترین خدماتی که در چاپ کوثر ارائه می شود، چاپ پلات لمینت ارزان و به طور کلی خدمات لمینتی ارزان است. شما در چاپ کوثر قادر خواهید بود بالاترین کیفیت لمینت را در پایین ترین قیمت دریافت کنید. در سطرهای پیش رو، کمی از لمینت گفته ایم و سپس نکات تخصصی درباره لمینت و پلات لمینت ارزان قیمت را ذیل چند بند ارائه داده ایم.

زمانی که چاپی عریض مطالبه می کنید در حال سفارش چاپ پلات هستید. به طور مشابه، زمانی که قصد داشته باشید با پوششی پلاستیکی از سلامت چاپ خود محافظت کنید، در حال لمینت کردن آن هستید.

چاپ استیکر یا چاپ وینیل، از جمله چاپ هایی است که این روزها در تمامی شرایط به کار گرفته می شود. از روی بدنه اتومبیل گرفته تا کنار لب تاب و از دیوار اتاق ها گرفته تا پشت شیشه فروشگاه ها.

دریافت رول آپ به همراه چاپ ، از آن خدماتی است که به طور ویژه در چاپ کوثر ارائه می شود. برای افرادی که با این چاپ آشنایی کافی را ندارند باید بگوییم که رول آپ محفظه ای است استوانه ای از جنس آلومینیوم و چاپ، همان بنری است که چاپ می شود.

شاید برای شما جالب باشد که بدانید، چاپ بنر کربلایی یکی از محبوب ترین سفارشاتی است که چاپخانه های سراسر کشور با آن مواجه می شوند. با توجه به اکثریت شیعه مذهب ایران و ارادت سایر اقوام به امام حسین (ع)، روزی نیست که چاپ کوثر و سایر همکاران، سفارشی با این مضمون را در سبد خرید مشتریان خود نیابند.

بنر مکه ای، یا همان بنری که برای میزبانی یا بدرقه حجاج مکه چاپ می شود، یکی از پرتیراژترین بنرهای مناسبتی به حساب می آید. برای افرادی که هم در وادی چاپ دستی بر آتش دارند و هم با ماه های عربی آشنا هستند، شوال، ذی‌قعده و ذی‌حجه شلوغ ترین روزهای کاری، از نظر دریافت سفارس چاپ بنر مکه ای است.

1397/12/11

سازه رول آپ، باکسی است آلومینیومی، سبک و البته مستحکم، که میزبانی از بنرها را به عهده دارد. این سازه در واقع بنر را به صورت رول شده در دل خود جای می دهد و در زمان نیاز، می توان بنر را بیرون کشید و به تماشای عموم گذاشت.

1397/12/08

استند رول آپ از آن چاپ هایی است که به دلیل قابلیت حمل ساده، کاربرد بالا، وزن پایین و استحکام قابل توجه، در بین تمامی افراد دست اندرکار همایش و مراسمات گوناگون، محبوب واقع می شود.