کاربرد چاپ پلات لمینت-

کاربرد چاپ پلات لمینت

کاربرد چاپ پلات لمینت

1396/04/23 0

کاربرد چاپ پلات لمینت

چاپ پلات لمینت ، چاپی با کیفیت و کاربردی است که کاربرد فراوان در تبلیغات و نمایش آثار هنری دارد. این نوع چاپ هم زیبا بوده و امکان چاپ پلات در تنوع رنگی مختلف است و هم به واسطه لمینت قرار گرفته روی پلات کیفیت و دوام بالایی دارد. لمینت هم نقش افزایش دوام برای پلات دارد و هم با براقیت و درخشندگی ایجاد کننده روی سطح چاپی جلوه اثر چاپی را افزایش می دهد.

کاربرد پلات لمینت

پلات لمینت در فضاهای داخلی کاربرد فراوان دارد. با پلات لمینت به خوبی می توان اثر هنری را در معرض دید مخاطبان قرار داد. پلات لمینت برای فضاهای نمایشگاهی هم کاربرد فراوان دارد.

پلات لمینت

لمینت ایجاد شده روی پلات نتایج فراوانی برای پلات دارد. لمینت باعث محافظت رنگ های اثر چاپی در برابر عوامل محیطی می شود. در نتیجه پایداری رنگ و عدم رنگ پریدگی را برای پلات فراهم می کند. در چاپ پلات ، لمینت باعث افزایش ضخامت اثر چاپی می شود. که این نیز از عوامل استحکام یابی محسوب می شود.

پلات لمینت اثری چاپی مناسب برای تبلیغات محسوب می شود. چاپ پلات براق بوده و با انعکاس نور از سطح خود جلوه ی خاصی به تبلیغات می دهد. پلات چاپ شده توسط پلاتر تنوع رنگی بالا داشته و با لمینت ایجاد شده توسط لمینیتور کیفیت آن افزایش می یابد.

لیست قیمت

نظرات

    ارسال نظرات

    ارسال
     (021) ۷۷۵۲۴۵۴۰ - ۴۲   ورود / ثبت نام   دفتر کار