چاپ گلاسه چیست؟-

چاپ گلاسه چیست؟

چاپ گلاسه چیست؟

1396/06/30 0

چاپ گلاسه چیست

آیا برای چاپ تصاویر رنگی دچار مشکل شده اید. چاپ گلاسه راه حلی مناسب برای چاپ تصاویر رنگی است. با چاپ گلاسه بسیاری از مشکلات چاپ کاغذ های تحریر برطرف شده است.

چاپ بر روی کاغذ تحریر مشکلاتی را برای تصاویر رنگی بوجود می آورد از جمله این که این کاغذ ها بصورت بافت دار هستند و درج رنگ روی ان ها باعث پخش شدن رنگ شده و کیفیت مطلوب چاپی را بوجود نمی آورد. همچنین این کاغذ ها نازک بوده و مقاومت چندانی نداشته و عمر چندانی برای اثر چاپی فراهم نمی کنند.

با پیدایش کاغذ های گلاسه بسیاری از مشکلات فوق برطرف شد. بواسطه استفاده از روکش بر روی گلاسه براقیت و مقاومت چاپ در برابر عوامل محیطی افزایش یافت و زیبایی اثر چاپی افزایش یافت. استفاده از چاپ گلاسه امروزه کاربرد فراوان پیدا کرده است و در چاپ کارت ویزیت و چاپ بروشور و ... کاربرد فراوان دارد. اساس استفاده از چاپ گلاسه برای کاربردهای مختلف ماندگاری و زیبایی بیشتر اثر است.

در بررسی کیفیت چاپ گلاسه از اصطلاح گرماژ استفاده می شود که گرماژ بیشتر نشانه ی کیفیت بالاتر است. کاغذی که گرماژ بیشتری داشته باشد سنگین تر است و کیفیت بالاتر را برای اثر چاپی فراهم می نماید. چاپ گلاسه برای کارهای رنگی و کارهایی که نیاز به طول عمر بالاتری هستند بسیار مناسب هستند. از لحاظ قیمتی کاغذ های گلاسه گرانتر از کاغذ های تحریر هستن که البته کاربری و کیفیت متفاوتی را نیز دارند. چاپ گلاسه با استفاده از دستگاه های مخصوص که دارای رزولیشن بالا بوده و کیفیت کناسب را برای چاپ فراهم می نمایند صورت می گیرد.

لیست قیمت

نظرات

    ارسال نظرات

    ارسال
     (021) ۷۷۵۲۴۵۴۰ - ۴۲   ورود / ثبت نام   دفتر کار