چاپ گلاسه با تحریر چه تفاوتی دارد-

چاپ گلاسه با تحریر چه تفاوتی دارد

چاپ گلاسه با تحریر چه تفاوتی دارد

1396/07/20 0

چاپ گلاسه با تحریر چه تفاوتی دارد

چاپ گلاسه که در زبان عامیانه کاغذ روغنی نیز موسوم است به واسطه صاف بودن و دارای براقیت خاصی که دارد مورد توجه مخاطبان خود قرار گرفته است. کاغذ تحریر کاغذ های رایج در بازار است که چاپ بر خلاف چاپ گلاسه بخصوص تصاویر رنگی بر روی آنها مشکلاتی دارد از جمله اینکه این کاغذ ها رنگ را پخش می کنند و برای تصاویر رنگی کاغذ رنگی مناسب نیستند.

چاپ گلاسه و کاربرد آن

چاپ گلاسه کاربرد فراوانی بخصوص در چاپ بروشورها و پوستر ها ، چاپ تراکت تبلیغاتی و آگهی های تبلیغاتی دارد چرا که به سبب زیبایی و براقیت و کیفیت مناسبی که برای اثر چاپی بوجود می آورد در جلب توجه مخاطبان بسیار تاثیر داشته و کیفیت و ماندگاری اثر چاپی را فراهم می نماید.

چاپ گلاسه

ویژگی های چاپ گلاسه

در چاپ روی کاغذ های تحریر به سبب جذب اضافی رنگ در بافت شان و نفوذ رنگ در بافت کاغذ رنگ ها کدر شده و از شفافیت لازم برخوردار نمی باشند. اما کاغذ گلاسه سطح صافی داشته و رنگ به داخل بافت آن نفوذ نکرده و بدین طریق زیبایی اثر با رنگ های متعادل ایجاد می شود.

با وجود همه مزایای فوق چاپ گلاسه نسبت به چاپ کاغذ های معمولی هزینه بالاتری دارند ولی کیفیت و زیبایی چاپ بوجود آمده هزینه را جبران می کند. چاپ گلاسه در نمایش تصاویر و رنگ های مختلف نسبت به چاپ کاغذ تحریر دارای مزایای فراوانی است که اصلا قابل مقایسه نیست. چاپ گلاسه می تواند به صورت یک رو و دو رو انجام شود. یکی از کاربردهای خاص گلاسه که کاربرد فراوان نیز دارد چاپ کارت های ویزیت با گلاسه است که ایجاد طرح های زیبا و موثر بر روی گلاسه این قابلیت را فراهم کرده است که کارت ویزیت های زیبا برای مخاطبان ایجاد شوند.

گروه کوثر توانایی انواع چاپ به صورت تمام رنگی و استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های چاپ را دارد.

لیست قیمت

نظرات

    ارسال نظرات

    ارسال
     (021) ۷۷۵۲۴۵۴۰ - ۴۲   ورود / ثبت نام   دفتر کار