چاپ پلات چیست-

چاپ پلات چیست

چاپ پلات چیست

1396/04/21 0

چاپ پلات چیست

پلات لمینت چاپ پلات لمینت یکی از انواع روشهای تبلیغاتی چاپ پلات و پلات لمینت است. جهت چاپ پلات از دستگاهی به نام پلاتر استفاده می کنند. دستگاه پلاتر بوسیله هدهایی رنگ را روی متریال چاپی منتقل کرده و تصویر چاپی منحصر به فردی بدست می آید.

چاپ پلات از بهترین و با کیفیت ترین چاپ ها محسوب می شود. کیفیت و چشم نوازی این نوع چاپ ها ، پلات لمینت را جز روشهای متداول جهت تبلیغات کرده است. کیفیت پلات در حدی است که آن را برای تبلیغات فضای داخل بسیار مناسب کرده است. در حالی که چاپ بنر برای فضای فضای باز مناسب تر است.

پلات لمینت چاپی بوسیله دستگاه پلاتر

در دستگاه پلاتر فایل طراحی به سیستم نرم افزاری دستگاه داده شده و رنگ از طریق مخازن به متریال چاپ پلات لمینت منتقل می شود. رنگ های مورد استفاده برای چاپ پلات متنوع بوده و امکان چاپ در تنوع چاپی و رنگ های متداول امکان پذیر است.

چاپ پلات لمینت

در چاپ پلات با تصویر با کیفیت ایجاد شده در جذب مشتریان برای اقشار مختلف روبرو هستیم. لمینت کشیده شده بر روی پلات از طرفی مقاومت پلات را افزایش داده و از طرف دیگر باعث بالاتر رفتن زیبایی اثر چاپی می شود.

امروزه امکان چاپ پلات و لمینت کردن در ابعاد مختلف وجود دارد. تجهیزات مدرن چاپی این امر را ممکن ساخته است. چاپ پلات در عرض های بالا یک مزیت محسوب می شود. تبلیغات کوثر با تکیه بر دانش روز و تجهیزات مدرن امکان چاپ پلات در عرض های مختلف را دارد.

لیست قیمت

نظرات

    ارسال نظرات

    ارسال
     (021) ۷۷۵۲۴۵۴۰ - ۴۲   ورود / ثبت نام   دفتر کار