چاپ پاپ آپ نمایشگاهی-

چاپ پاپ آپ نمایشگاهی

چاپ پاپ آپ نمایشگاهی

1396/07/30 0

چاپ پاپ آپ نمایشگاهی

چاپ پاپ آپ برای برگزاری نمایشگاه ها یکی از خدمات گروه کوثر است. چاپ پاپ آپ با فراهم نمودن فضای مناسب برای تبلیغ و عرضه پیام به مخاطبان نقش پر رنگی در برگزاری نمایشگاه ها دارد که البته در مراسم مختلف از قبیل کنفرانس ها و همایش ها و ... نیز کاربرد فراوان دارد.

ویژگی های چاپ پاپ آپ

پاپ آپ را می توان یکی از بزرگترین سازه های نمایشگاهی نامید که فضای شیک و مناسبی برای عرضه پیام تبلیغاتی است. چاپ پاپ آپ جلوه ی خاصی به نمایشگاه ها می دهد.

ابعاد چاپ پاپ آپ

ابعاد و چارچوپ چاپ پاپ آپ متناسب با فضای مورد استفاده و موضوع تبلیغاتی متفاوت است. چاپ پاپ آپ را می توان با در نظر گرفتن منحنی دار بودن و یا صاف بودن سازه انجام داد که البته در ابعاد سازه بدست آمده محدودیتی نیست.

نصب پاپ آپ نمایشگاهی

عملیات نصب چاپ پاپ آپ بسادگی انجام می شود و به کمک مگنت تعبیه شده در این سازه قابلیت نصب ساده فراهم شده است. قابلیت نصب هالوژن ها برای نورپردازی از ویژگی های منحصر به فرد چاپ پاپ آپ محسوب می شود.

پاپ آپ به سبب سرعت بالا در نصب و قابلیت اجرا در مکان های مختلف از قبیل نمایشگاه ها و سمینارها و کنفرانس ها دارای مزیت و برتری بالایی هستند. قابلیت جمع آوری و انتقال سازه به مکان مورد نظر از نقاط قوت پاپ آپ محسوب می شود. مدت زمان نصب پاپ آپ بسیار کوتاه است و تجهیزات موجود در سازه امکان برپایی استند در زمان بسیار کوتاه را فراهم می نماید. چاپ پاپ آپ روشی مناسب برای عرضه و به نمایش گذاشتن پیام تبلیغاتی است که در جلب توجه مخاطبان بسیار موثر است.

لیست قیمت

نظرات

    ارسال نظرات

    ارسال
     (021) ۷۷۵۲۴۵۴۰ - ۴۲   ورود / ثبت نام   دفتر کار