چاپ پاپ آپ نمایشگاهی-

چاپ پاپ آپ

چاپ پاپ آپ

1396/05/01 0

چاپ پاپ آپ

چاپ پاپ آپ یکی از انواع روشهای چاپی است که یک نوع رسانه تبلیغاتی محسوب می شود. در چاپ پاپ آپ اثر چاپی درون یک قاب آلومینیومی قرا گرفته که این قاب آلومینیمی مجهز به یک جمع کن است. چاپ پاپ آپ استفاده تبلیغاتی دارد و بخصوص در نمایشگاه ها و سمینارها و کنفرانس ها و ... کاربرد فراوان دارد.

مزایای چاپ پاپ آپ

جابجایی آسان پاپ آپ تبلیغاتی به سبب امکان جمع آوری ساده از مزایای منحصر به فرد چاپ پاپ آپ است. چاپ پاپ آپ وزن کمی داشته و در عین حال دارای استحکام مناسب و بالا است. چاپ پاپ آپ بخوبی در نمایشگاه ها قابل استفاده است و دارای ایستایی مناسب در غرفه های نمایشگاهی است. پرتابل بودن و ساخت در ابعاد مختلف از دیگر مزیت های چاپ پاپ آپ است.

چاپ پاپ آپ تبلیغاتی

چاپ پاپ آپ یکی از محبوب ترین و روتین ترین سازه های نمایشگاهی محسوب شده و بخوبی برای تزیین غرفه های نمایشگاهی استفاده می شود. پاپ آپ ابزاری مناسب برای نمایش تبلیغ کالا و خدمات است. پاپ آپ سریع ساخته شده و در غرفه ها قابل نمایش است. از انواع پاپ آپ می توان به نوع کرو (قوس دار) و یا تخت اشاره کرد. نصب پاپ آپ بسیار آسان است و در مدت زمان کوتاهی انجام می شود.

چاپ و تبلیغات کوثر امکان چاپ پاپ آپ و تهیه انوع پاپ آپ نمایشگاهی در سریعترین زمان ممکن و با کیفیت بالا را دارد.

انواع چاپ پاپ آپ

انواع چاپ پاپ آپ

1396/06/28 0

انواع چاپ پاپ آپ

انواع پاپ آپ متناسب با سلیقه مشتری و کارکردهای مختلف تبلیغاتی قابل عرضه است. چاپ پاپ آپ به عنوان بزرگترین بزرگترین سازه نمایشگاهی مطرح است. ایجاد منظره تبلیغاتی مناسب در غرفه های نمایشگاهی و در همایش ها یا کنفرانس ها با پاپ آپ میسر است.

سبکی پاپ آپ بخاطر آلومینویمی بودن و قابلیت جمع آوری آسان و انتقال به محل نصب از مزایای مهم و کاربردی برای چاپ پاپ آپ است. اتصالات در این سازه با کمک خط کش استیل به صورت مگنتی یا ریلی یا ساعتی رخ می دهد.

انواع چاپ پاپ آپ

چاپ پاپ آپ های متنوع امکان پذیر است. پاپ آپ های تخت امکان درج تصاویر چاپی روی سطح صاف را دارند. پاپ آپ های منحنی هم وجود دارد که طرح چاپی را بصورت مقعر در معرض دید مخاطبان قرار می دهند. پاپ آپ های استوانه اس از دیگر نوع پاپ آپ ها بحساب می شوند که شکل استوانه ای دارند و قابلیت نصب چاپ با زاویه 360 درجه را دارند، ستون های نمایشگاهی از کاربرهای این نوع پاپ آپ ها هستند.

امکان چاپ پاپ آپ در انواع ابعاد و برای کاربردهای مختلف از قبیل نمایشگاه های داخلی و خارجی و برگزاری غرفه های نمایشگاهی و استفاده در همایش ها و همایش ها وجود دارد.

چاپ پاپ آپ نمایشگاهی

چاپ پاپ آپ نمایشگاهی

1396/07/30 0

چاپ پاپ آپ نمایشگاهی

چاپ پاپ آپ برای برگزاری نمایشگاه ها یکی از خدمات گروه کوثر است. چاپ پاپ آپ با فراهم نمودن فضای مناسب برای تبلیغ و عرضه پیام به مخاطبان نقش پر رنگی در برگزاری نمایشگاه ها دارد که البته در مراسم مختلف از قبیل کنفرانس ها و همایش ها و ... نیز کاربرد فراوان دارد.

ویژگی های چاپ پاپ آپ

پاپ آپ را می توان یکی از بزرگترین سازه های نمایشگاهی نامید که فضای شیک و مناسبی برای عرضه پیام تبلیغاتی است. چاپ پاپ آپ جلوه ی خاصی به نمایشگاه ها می دهد.

ابعاد چاپ پاپ آپ

ابعاد و چارچوپ چاپ پاپ آپ متناسب با فضای مورد استفاده و موضوع تبلیغاتی متفاوت است. چاپ پاپ آپ را می توان با در نظر گرفتن منحنی دار بودن و یا صاف بودن سازه انجام داد که البته در ابعاد سازه بدست آمده محدودیتی نیست.

نصب پاپ آپ نمایشگاهی

عملیات نصب چاپ پاپ آپ بسادگی انجام می شود و به کمک مگنت تعبیه شده در این سازه قابلیت نصب ساده فراهم شده است. قابلیت نصب هالوژن ها برای نورپردازی از ویژگی های منحصر به فرد چاپ پاپ آپ محسوب می شود.

پاپ آپ به سبب سرعت بالا در نصب و قابلیت اجرا در مکان های مختلف از قبیل نمایشگاه ها و سمینارها و کنفرانس ها دارای مزیت و برتری بالایی هستند. قابلیت جمع آوری و انتقال سازه به مکان مورد نظر از نقاط قوت پاپ آپ محسوب می شود. مدت زمان نصب پاپ آپ بسیار کوتاه است و تجهیزات موجود در سازه امکان برپایی استند در زمان بسیار کوتاه را فراهم می نماید. چاپ پاپ آپ روشی مناسب برای عرضه و به نمایش گذاشتن پیام تبلیغاتی است که در جلب توجه مخاطبان بسیار موثر است.

نظرات

    ارسال نظرات

    ارسال