چاپ رول آپ چیست؟-

چاپ رول آپ چیست؟

چاپ رول آپ چیست؟

1396/05/07 0

چاپ رول آپ چیست

یکی از سازه های نمایشگاهی که کاربرد فروان دارد چاپ رول آپ است. در این نوع چاپ ، اثر چاپی در یک قوطی قابلیت جمع و باز شدن را دارد که این کار توسط یک فنر انجام می شود. چاپ رول آپ قابلیت ایستایی دارد و با وزن کمی که دارد براحتی به جاهای مختلف منتقل می شود.

انواع چاپ رول آپ

چاپ رول آپ در برگزاری نمایشگاه ها و همایش ها و کنفرانس ها و ... بسیار کاربردی و اثرگزار است. چاپ رول آپ در دو نوع ثابت و متحرک قابل تقسیم است که نوع ثابت برای برگزاری نمایشگاه ها و نوع متحرک در همایش ها و فروشگاه ها و جاهایی که نیاز به جابجایی آسان رول آپ است کاربرد بیشتری دارد. بطور کل چاپ رول آپ می تواند بصورت یک طرفه و دو طرفه باشد. یک طرفه یا دو طرفه بودن چاپ بستگی به مورد استفاده از چاپ رول آپ است.

کاربرد چاپ رول آپ

با چاپ رول آپ می توان در فضاهای عمومی اقدام به انتقال پیام های تبلیغی کرد. یکی از کاربردهای رایج چاپ رول آپ در نمایشگاه ها است. در برگزاری همایش و کنفرانس ها نیز رول آپ کاربرد فراوان دارد. متریال چاپی برای این نوع سازه های نمایشگاهی پلات لمینت بسیار مناسب است زیرا پلات لمینت قابلیت مقاومت نسبت به رطوبت بالایی دارد و طول عمر چاپ رول آپ را افزایش می دهد.

مرکز چاپ و تبلیغات کوثر امکان چاپ رول آپ در انواع طرح ها و مدل ها را دارد.

لیست قیمت

نظرات

    ارسال نظرات

    ارسال
     (021) ۷۷۵۲۴۵۴۰ - ۴۲   ورود / ثبت نام   دفتر کار