چاپ بنر تبلیغاتی-

انواع چاپ بنر تبلیغاتی

انواع چاپ بنر تبلیغاتی

1396/04/26 0

انواع چاپ بنر تبلیغاتی

چاپ بنر ابزاری تبلیغاتی و مناسب جهت فضاهای خارجی است. محل های عبور و مرور افراد که در معرض دید است مکان های مناسب جهت نصب چاپ بنر است. چاپ بنر در برابر عوامل محیطی مقاومت خوبی داشته که باعث طول عمر و بالا رفتن عمر چاپ بنر شده است.

علاوه بر چاپ بنر فوری معمولی، بنر های خاص نیز وجود دارد که شرایط و کاربری خاص خود را دارد. به عنوان مثال چاپ بنر وینیل که تا یکسال دوام دارد و خیلی راحت تمیز می شود.

چاپ بنر وینیل شبکه ای هم نوع خاصی از انواع چاپ بنر محسوب می شود که بواسطه ی شبکه شبکه بودن و امکان عبور باد از آن عمر ان افزایش یافته است. لمپوست بنر ها نیز نوع خاصی از چاپ بنر محسوب می شوند که انعطاف پذیری مناسب داشته و می توان از آن در محیط های بیرونی استفاده فراوان کرد. مقاومت در برابر بادهای شدید از ویژگی های منحصر به فرد این سازه ها است. متحرک بودن و داشتن فک متحرک از ویژگی های ممتاز این نوع چاپ بنر است.

مرکز چاپ و تبلیغات کوثر امکان چاپ بنر فوری و چاپ بنر تبلیغاتی در ابعاد و کاربری های مختلف و با بهترین کیفیت را داراست.

چاپ بنر تبلیغاتی

چاپ بنر تبلیغاتی

1396/05/20 0

چاپ بنر تبلیغاتی

چاپ بنر تبلیغاتی یکی از روشهای مناسب و هدفمند در تبلیغات محیطی است. چاپ بنر تبلیغاتی علاوه بر انتقال تبلیغات صحیح به خاطر هزینه پایین از بهترین روشهای تبلیغاتی محسوب می شود. چاپ بنر هم ارزان بوده و هم در برابر شرایط محیطی مقاومت کرده و از سازه های بادوام محسوب می شود. بنر تبلیغات را به بهترین شکل ممکن می تواند انجام داده و روشی مناسب برای تبلیغات محیطی است.

چاپ بنر تبلیغاتی یکی از روشهای تبلیغات است وروشهای دیگری نیز جهت تبلیغات وجود دارد ولی اثر بخشی چاپ بنر تبلیغاتی بسیار فراوان است. چاپ بنر از طرفی از تبلیغات بلند مدت محسوب می شود که این امر بواسطه دوام و پایداری بنر در برابر شرایط محیطی است. سایر روش های تبلیغاتی معمولا عمری محدود دارند.

انواع چاپ بنر تبلیغاتی

چاپ بنر انواع مختلفی داشته و کاربد فراوان دارد. از انواع بنر های تبلیغاتی که بخوبی پیام را انتقال می دهد می توان به بنر وینیل شبکه ای ، لمپوست بنر ها اشاره کرد. هر یک از انواع بنرها شرایط خاص خود را دارا بوده و استفاده و کاربری خاص خود را دارند. بنرهای موجو در بازار در دو نوع چینی و کره ای موجود است که هر دو نوع گرماژی بین 8 انس تا 13 انس دارد. کیفیت این دو نوع بنر متفاوت است که معمولا بنرهای کره ای از کیفیت بالاتری برخوردار هستند که البته هزینه این بنرها نسبت به بنرهای چینی بالاتر است.

کاربرد چاپ بنر تبلیغاتی

چاپ بنر تبلیغاتی استفاده فراوان در تبلیغات دارد. از جمله موارد استفاده بنرهای تبلیغاتی کاربرد سازه ی مذکور در اماکن مذهبی و کاربد برای اتحادیه های صنفی و صاحبان کسب و کارهای صنفی است.بنرها در بازاریابی استفاده فراوان دارد. چاپ بنر ها در ابعاد مختلف ممکن است و امکان درج رنگ های مختلف بر روی بنرها از ویژگی های منحصر به فرد چاپ بنر تبلیغاتی است.

چاپ و تبلیغات کوثر امکان چاپ بنر تبلیغاتی در ابعاد و رنگ هایمختلف و جذاب در بهترین کیفیت ممکن را فراهم نموده است.

نظرات

    ارسال نظرات

    ارسال