چاپ بنر تبلیغاتی-

چاپ بنر تبلیغاتی

چاپ بنر تبلیغاتی

1396/05/20 0

چاپ بنر تبلیغاتی

چاپ بنر تبلیغاتی یکی از روشهای مناسب و هدفمند در تبلیغات محیطی است. چاپ بنر تبلیغاتی علاوه بر انتقال تبلیغات صحیح به خاطر هزینه پایین از بهترین روشهای تبلیغاتی محسوب می شود. چاپ بنر هم ارزان بوده و هم در برابر شرایط محیطی مقاومت کرده و از سازه های بادوام محسوب می شود. بنر تبلیغات را به بهترین شکل ممکن می تواند انجام داده و روشی مناسب برای تبلیغات محیطی است.

چاپ بنر تبلیغاتی یکی از روشهای تبلیغات است وروشهای دیگری نیز جهت تبلیغات وجود دارد ولی اثر بخشی چاپ بنر تبلیغاتی بسیار فراوان است. چاپ بنر از طرفی از تبلیغات بلند مدت محسوب می شود که این امر بواسطه دوام و پایداری بنر در برابر شرایط محیطی است. سایر روش های تبلیغاتی معمولا عمری محدود دارند.

انواع چاپ بنر تبلیغاتی

چاپ بنر انواع مختلفی داشته و کاربد فراوان دارد. از انواع بنر های تبلیغاتی که بخوبی پیام را انتقال می دهد می توان به بنر وینیل شبکه ای ، لمپوست بنر ها اشاره کرد. هر یک از انواع بنرها شرایط خاص خود را دارا بوده و استفاده و کاربری خاص خود را دارند. بنرهای موجو در بازار در دو نوع چینی و کره ای موجود است که هر دو نوع گرماژی بین 8 انس تا 13 انس دارد. کیفیت این دو نوع بنر متفاوت است که معمولا بنرهای کره ای از کیفیت بالاتری برخوردار هستند که البته هزینه این بنرها نسبت به بنرهای چینی بالاتر است.

کاربرد چاپ بنر تبلیغاتی

چاپ بنر تبلیغاتی استفاده فراوان در تبلیغات دارد. از جمله موارد استفاده بنرهای تبلیغاتی کاربرد سازه ی مذکور در اماکن مذهبی و کاربد برای اتحادیه های صنفی و صاحبان کسب و کارهای صنفی است.بنرها در بازاریابی استفاده فراوان دارد. چاپ بنر ها در ابعاد مختلف ممکن است و امکان درج رنگ های مختلف بر روی بنرها از ویژگی های منحصر به فرد چاپ بنر تبلیغاتی است.

چاپ و تبلیغات کوثر امکان چاپ بنر تبلیغاتی در ابعاد و رنگ هایمختلف و جذاب در بهترین کیفیت ممکن را فراهم نموده است.

لیست قیمت

نظرات

    ارسال نظرات

    ارسال
     (021) ۷۷۵۲۴۵۴۰ - ۴۲   ورود / ثبت نام   دفتر کار