نکات چاپ پوستر تبلیغاتی-

نکات چاپ پوستر تبلیغاتی

نکات چاپ پوستر تبلیغاتی

1396/05/06 0

نکات چاپ پوستر تبلیغاتی

در چاپ پوستر و ایجاد طرح گرافیکی بایستی نکاتی را لحاظ کرد. ایجاد چاپ پوستر خلاقانه وظیفه طراح است. ایجاد یک پوستر زیبا در اثربخشی و جذب مخاطبان تاثیر بیشتری دارد. طراح بایستی مخاطب را بشناسد و با شناخت دقیق به محصول یا خدمت و یا رویداد اقدام به طراحی و چاپ پوستر بپردازد.

چاپ پوستر مناسب چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

چاپ پوستر باید در مخاطب ایجاد توجه کند که یکی از پایه ای ترین ارکان که می تواند کمک فراوان کند و در مخاطب انرژی کند استفاده صحیح و اصولی از رنگ ها در طراحی ها است. رنگ ها خود می تواند در انتقال پیام موثر باشند. گاه می توان با رنگ های شاد انرژی فراوان در مخاطبان ایجاد کرد و یا یک اثر رومانتیک را ایجاد کرد.

نکات چاپ پوستر

یکی از نکاتی که در موفقیت چاپ پوستر موثر است جلب توجه و ایجاد جذابیت برای مخاطبان است. پوستر بایستی به نحوی طراحی شود که سریع در مخاطب اثر گزاشته و مخاطب را جذب کند. استفاده از تصاویر و گرافیک برجسته و ساده می تواند در طراحی و چاپ پوستر کمک فراوانی کند. در قرار دادن متن ها روی چاپ پوستر هم بایستی متن اولویت بندی شود تا اثر بخشی بیشتر در مخاطب کند.

استفاده از اشکال هندسی هم می تواند در طراحی و چاپ پوستر کمک فراوان کند. اشکال هندسی می تواند با طبقه بندی طرح منجر به جلب توجه مخاطب به جاهای خاصی در طرح کند. استفاده از طرح های هندسی تاثیرات باور نکردنی در مخاطبان ایجاد می کند. همچنین کیفیت و جنس متریال چاپی هم مهم است. انتخاب متریال مناسب به عمر بیشتر اثر چاپی می انجامد.

مرکز چاپ و تبلیغات کوثر آمادگی چاپ پوستر در تنوع رنگی و با بالاترین کیفیت و اثر بخشی را دارد.

لیست قیمت

نظرات

    ارسال نظرات

    ارسال
     (021) ۷۷۵۲۴۵۴۰ - ۴۲   ورود / ثبت نام   دفتر کار