قیمت سازه های نمایشگاهی-

قیمت سازه های نمایشگاهی

قیمت سازه های نمایشگاهی

1396/09/25 0

قیمت سازه های نمایشگاهی

قیمت سازه های نمایشگاهی به عنوان یکی از ارکان انتخاب نوع سازه های نمایشگاهی است که خریداران و مشتریان به آن توجه فراوان دارند. قیمت سازه های نمایشگاهی جهت امور نمایشگاهی و غیر نمایشگاهی به صرفه بوده و بسیار برای برگزاری نمایشگاه ها این سازه ها کاربردی هستند.

قیمت سازه های نمایشگاهی بر حسب نوع سازه

در تعیین قیمت سازه های نمایشگاهی یکی از علل نوع ان است. با توجه به تفاوت بین انواع سازه های نمایشگاهی تفاوت قیمت بین سازه ها وجود دارد. قیمت بین استندها متفاوت است. مثلا قیمت استند رول آپ و پاپ آپ و جاکاتالوگی و ... بسیار متفاوت است. البته علاوه بر تفاوت بین سازه هی نمایشگاهی ، در یک نوع خاص از سازه ها نیز تفاوت نوع وجود دارد که بسته به کاربری های مختلف می توان از انواع سازه ها استفاده کرد. به عنوان مثال در سازه های پاپ آپ انواع تخت و مقعر و ... وجود دارد که هر یک استفاده های خاص خود دارند و بسته به نوع ها و گرید های مختلف تفاوت قیمت وجود دارد.

سازه های نمایشگاهی و ویژگی های آنها

سازه های نمایشگاهی با ایجاد سازه های نوین و کاربردی در برگزاری نمایشگاه ها بسیار کاربردی شده اند. این سازه ها با آذین بندی نمایشگاه ها هم از طرفی به غرفه ها نظم می دهند و هم با ایجاد فضای مناسب برای غرفه ها رسمیت و جذابیت ایجاد می کنند. سازه های نمایشگاهی برای نمایش و عرضه پیام تبلیغاتی بسیار مناسب هستند. این سازه ها دارای استحکام مناسب بوده و بخوبی با گرفتن کمترین فضای ممکن در برگزاری نمایشگاه ها را برای غرفه داران سهولت می بخشند.

وزن کم سازه های نمایشگاهی این امکان را برای استفاده کنندگان فراهم کرده است که براحتی بتوان سازه را به مکان های مختلف برد و به راحتی نصب کرد. بعد از استفاده نیز سازه های نمایشگاهی قابلیت جمع آوری را دارند و به مکان دیگر منتقل می شوند.

تبلیغات کوثر با طراحی و ساخت آخرین و بروزترین سازه های نمایشگاهی شما را در برگزاری نمایشگاه و ایجاد غرفه های نمایشگاهی یاری می دهد.

لیست قیمت

نظرات

    ارسال نظرات

    ارسال
     (021) ۷۷۵۲۴۵۴۰ - ۴۲   ورود / ثبت نام   دفتر کار