قیمت دستگاه چاپ پلات و لمینت-

قیمت دستگاه چاپ پلات و لمینت

قیمت دستگاه چاپ پلات و لمینت

1396/11/25 0

قیمت دستگاه چاپ پلات و لمینت

قیمت دستگاه چاپ پلات و لمینت بسته به نوع دستگاه پلاتر یا لمینیتور متنوع است. جهت چاپ پلات از دستگاه پلاتر استفاده می شود و جهت لمینت کردن از لمینیتور استفاده می شود که حال می تواند به صورت لمینت سرد یا لمینت گرم صورت گیرد.

قیمت دستگاه چاپ پلات و لمینت و بررسی نکات خاص

در تعیین قیمت دستگاه چاپ پلات و لمینت پارامترهای مختلفی تاثیرگذار است. من جمله اینکه آیا دستگاه لمینیتور قادر به انجام لمینت گرم یا سرد بصورت همزمان را دارد یا نه. قاعدتا دستگاهی که توانایی انجام هر دو مقوله را دارد سودمندتر است. توانایی چاپ بر روی متریال با ضخامت مختلف هم از دیگر ویژگی های مورد نیاز برای یک دستگاه سودمند است و در تعیین قیمت دستگاه چاپ پلات و لمینت بسیار چشمگیر است. دیجیتال بودن و توانایی ذخیره ی داده ها از دیگر ویژگی هایی است که باید در انتخاب دستگاه مناسب توجه کرد.

قیمت دستگاه چاپ پلات و لمینت و سرعت دستگاه

همواره کاربران تمایل دارند که در سریعترین زمان ممکن چاپ پلات را انجام دهند. قاعدتا استفاده از دستگاه با سرعت بالاتر چاپی از دیگر مولفه هایی است که در انتخاب یک دستگاه مناسب بسیار موثر است.

قیمت دستگاه پلات و لمینت و ابعاد چاپی

امروزه چاپ پلات لمینت با عرض بالا از قابلیت های مناسب محسوب می شود. دستگاه مورد استفاده باید قابلیت درج و چاپ پلات و لمینت با عرض های مختلف را داشته باشد. داشتن رول های مناسبی و سریع گرم شدن از دیگر نکاتی است که در انتخاب دستگاه مناسب بسیار اهمیت دارد.

در کل بایستی دستگاه چاپ پلات و لمینت این قابلیت را داشته باشد که در سریعترین زمان ممکن و چاپ با ابعاد مختلف و با رزولیشن چاپی بالا را داشته باشد.

لیست قیمت

نظرات

    ارسال نظرات

    ارسال
     (021) ۷۷۵۲۴۵۴۰ - ۴۲   ورود / ثبت نام   دفتر کار