فوم برد چیست؟-

فوم برد چیست؟

فوم برد چیست؟

1396/05/02 0

فوم برد چیست

یکی از انواع سازه های تبلیغاتی فوم برد است. فوم برد نوعی تخته شاسی است که دارای جنس پلی استایرن اسن. در فوم برد به سبب وزن پایینی که دارد قابلیت جابجایی آسان است. فوم برد ضد رطوبت بوده که می تواند به دلیل روکش خاص آن باشد. فوم برد در برابر شرایط محیطی نظیر رطوبت مقاومت بالایی دارد.

چاپ فوم برد

چاپ بر روی فوم برد به سبب شرایطی که دارد به آسانی انجام می گیرد. نوع چاپ بستگی به نوع فوم برد نیز دارد به عنوان مثال فوم برد ها در دو نوع چسب دار و بدون چسب در بازار مطرح هستند که نوع چسبدار تصاویر را روی آن چسب می کنند. این نوع از فوم بردها دارای ضخامتی در حدود 5 تا 10 میلیمتری هستند و دارای سایزهای مختلفی نیز می باشند. در ننوع فوم برد بدون چسب بایستی تصویر چاپی بر روی متریال فوم برد چاپ شود. چاپ از طریق چاپگرهای ویژه و لیزری انجام می شود. چاپ فوم برد بدون چسب هزینه ی بالاتری نسبت به فوم برد چسب دار است.

کاربرد فوم برد

فوم برد ابزاری مناسب برای به نمایش گزاشتن تصاویر و انواع طرح های چاپی است. با فوم برد بخوبی می توان عکس یا پوستر تبلیغاتی را به نمایش گزاشت. فوم برد بخوبی می تواند استندهای تبلیغاتی را در معرض دید قرار دهد. امکان چاپ عکس ها برای تزیین محل کار و منازل از کاربردهای رایج چاپ فوم برد است. حتی برای معرفی محصولات و کالاها هم می توان از فوم برد استفاده کرد.

چاپ و تبلیغات کوثر انواع فوم برد را عرضه می کند و امکان چاپ بر روی انواع فوم برد در طرح ها و نقش های مختلف را دارد.

لیست قیمت

نظرات

    ارسال نظرات

    ارسال
     (021) ۷۷۵۲۴۵۴۰ - ۴۲   ورود / ثبت نام   دفتر کار