طراحی و چاپ پوستر-

طراحی و چاپ پوستر

طراحی و چاپ پوستر

1396/05/04 0

طراحی و چاپ پوستر

چاپ پوستر به عنوان یکی از روشهای تبلیغاتی مرسوم محسوب می شود که نوعی طرح گرافیکی را در قالب تبلیغی در معرض دید مخاطبان قرار می دهد. چاپ پوستر حاوی یک پیام خاص برای مخاطبان است و بسیار اثر بخش در مخاطبان است.

چاپ پوستر تبلیغاتی

با گسترش صنعت چاپ و تبلیغات ، چاپ پوستر به عنوان یکی از روشهای پیشرفته تبلیغی محسوب می شود. چاپ دیجیتال و تجهیزات پیشرفته بکار رفته در آن کمک فراوانی برای چاپ پوستر شده است. چاپ پوستر نیازمند دقت در طراحی و تسلط بر زیبایی شناسی دارد.

اثر چاپی در پوستر باید از لحاظ رنگ و فونت و فرم مناسب موضوع تبلیغی بوده تا بتواند اثر بخشی بیشتری داشته باشد. انتخاب رنگ ها جذاب و مناسب اثر یکی از فاکتورهای مهم در طراحی پوستر است. البته انتخاب تعداد رنگ و نوع رنگ ها هم در چاپ پوستر بسیار مهم و اثرگزار است.

ویژگی های چاپ پوستر

استفاده از فونت های زیبا هم در زیبایی چاپ پوستر اثر فراوان دارد. انتخاب طرح و فونت و رنگ های مناسب پوستر نیازمند داشتن تجربه کافی و تخصص کافی است که طراح مجرب و متخصص را لازم دارد. چاپ پوستر در موقعیت های مختلف و امور مختلف فرهنگی ، سیاسی ، ورزشی و ... کاربرد فراوان دارد.

مرکز چاپ و تبلیغات کوثر امکان چاپ پوستر در انواع طرح ها و با کیفیت را داراست. این مرکز از طراحان مجرب بهره برده و با دستگاه های چاپ دقیق و استفاده از متریال منسب چاپ پوستر مناسب را فراهم نموده است.

لیست قیمت

نظرات

    ارسال نظرات

    ارسال
     (021) ۷۷۵۲۴۵۴۰ - ۴۲   ورود / ثبت نام   دفتر کار