سازه های نمایشگاهی قابل حمل-

سازه های نمایشگاهی قابل حمل

سازه های نمایشگاهی قابل حمل

1396/09/14 0

سازه های نمایشگاهی قابل حمل

سازه های نمایشگاهی قابل حمل با داشتن قابلیت حمل و نقل آسان نقش بسزایی در نمایشگاه ها و فضاهای نمایشگاهی دارند. سازه های نمایشگاهی قابل حمل به سبب قیمت مناسب در آذین بندی نمایشگاه ها بسیار پر کاربرد هستند.

ویژگی های سازه های نمایشگاهی

سازه های نمایشگاهی به خاطر قابلیت جمع آوری و نصب آسان در نمایشگاه ها بسیار مناسب هستند. این سازه ها بخوبی در فضای نمایشگاهی قرار گرفته و با چهار چوپ مناسبی که دارند بخوبی در مصارف مختلف استفاده می شوند.

انواع سازه های نمایشگاهی قابل حمل

از سازه های نمایشگاهی قابل حمل که در برگزاری نمایشگاه ها بسیار مناسب هستند می توان چاپ پاپ آپ و چاپ رول آپ و انواع استند های نمایشگاهی بزرگ و کوچک اشاره کرد. استند پاپ آپ یکی از بزرگترین سازه های نمایشگاهی محسوب می شود که قابلیت نصب در محل و اتصال اجزا را دارند. رول آپ نمایشگاهی یکی دیگر از استند های نمایشگاهی است قابلیت رول شدن و جمع شدن از ویژگی های منحصر به فرد این سازه است. جاکاتالوگی و انواع میز و ... را نیز از دسته سازه های نمایشگاهی پر مصرف نام برد که در برگزاری نمایشگاه ها بسیار سودمند و کاربردی هستند.

سازه های نمایشگاهی قابل حمل و هزینه آنها

قیمت سازه های نمایشگاهی قابل حمل در حد مناسبی بوده و مقرون به صرفه هستند. البته بین برخی از سازه های نمایشگاهی تفاوت قیمت وجود دارد که ریشه در ابعاد و کیفیت سازه ساخته شده است.

گروه کوثر با تجربه بالا و با تکیه بر پرسنل مجرب اقدام به تامین و فروش انواع سازه نمایشگاهی در بالاترین کیفیت و در سریعترین زمان ممکن می کند.

لیست قیمت

نظرات

    ارسال نظرات

    ارسال
     (021) ۷۷۵۲۴۵۴۰ - ۴۲   ورود / ثبت نام   دفتر کار