رول آپ نمایشگاهی قیمت رول آپ نمایشگاهی-

رول آپ نمایشگاهی قیمت رول آپ نمایشگاهی

رول آپ نمایشگاهی قیمت رول آپ نمایشگاهی

1396/11/22 0

رول آپ نمایشگاهی قیمت رول آپ نمایشگاهی

رول آپ نمایشگاهی یکی از سازه های نمایشگاهی مناسب برای برگزاری نمایشگاه ها است. قیمت چاپ رول آپ نمایشگاهی از دسته سازه های نمایشگاهی مرقون به صرفه است. رول آپ نمایشگاهی یکی از مناسب ترین سازه های نمایشگاهی برای آذین بندی غرفه ها، سالن های کنفرانس، همایش ها و ... است.

رول آپ نمایشگاهی چیست

سازه رول آپ نمایشگاهی یکی از انواع سازه های نمایشگاهی است که بر مبنای وزن سبک براحتی قابل حمل است. رول آپ نمایشگاهی پایه آلومینیومی دارد و براحتی حمل و نقل آن صورت می گیرد.

رول آپ نمایشگاهی و نصب آن

رول آپ نمایشگاهی را براحتی می توان نصب و راه اندازی کرد. جهت راه اندازی رول آپ نمایشگاهی صرفا با یکبار راه اندازی به سادگی می توان رول آپ را راه اندازی کرد. رول آپ پایه ای داشته که چاپ رول آپ بر آن سوار شده و در معرض دید مخاطبان اثر تبلیغاتی قرار می گیرد.

استند رول آپ نمایشگاهی یک طرفه دو طرفه

یکی از انواع استندهای نمایشگاهی، رول آپ نمایشگاهی یک طرفه و یا رول آپ نمایشگاهی دو طرفه است که در آن اثر چاپی بر روی استند بصورت یک طرفه یا دو طرفه خودنمایی می کند.

استند رول آپ نمایشگاهی گردان و ثابت

از دیگر دسته بندی های استند رول آپ نمایشگاهی ثابت بودن یا گردان بودن استند رول آپ نمایشگاهی است. در رول آپ گردان اثر چاپی به صورت چرخان در معرض دید مخاطبان قرار می گیرد و در رول آپ ثابت استند بصورت ثابت و بدون چرخش است.

لیست قیمت

نظرات

    ارسال نظرات

    ارسال
     (021) ۷۷۵۲۴۵۴۰ - ۴۲   ورود / ثبت نام   دفتر کار