تفاوت چاپ بنر و چاپ پلات-

تفاوت چاپ بنر و چاپ پلات

تفاوت چاپ بنر و چاپ پلات

1396/05/09 0

تفاوت چاپ بنر و چاپ پلات

چاپ بنر تبلیغاتی و چاپ پلات هر دو از ابزارهای تبلیغاتی مناسب برای فضاهای عمومی محسوب می شوند. پلات لمینت دارای کیفیت و رزولیشن بالایی است که آن را برای دید از نزدیک بسیار مناسب ساخته است. در حالی که چاپ بنر در فضای باز بدلیل شرایط مقاومت نسبت به شرایط محیطی بسیار مناسب است.

چاپ بنر فوری و پلات لمینت

چاپ بنر و چاپ پلات هر رو امکان چاپ در عرض های بالا را فراهم می کنند و هر دو از چاپ های عریض محسوب می شوند. از تمایز های بین چاپ بنر و پلات در این است که چاپ پلات جز چاپ های فضای داخل محسوب می شود در حالی که چاپ بنر جزء چاپ فضای خارج محسوب می شود.

تفاوت های چاپ بنر تبلیغاتی و پلات لمینت

پلات امکان درج رنگ های مختلف با رزیلشن های مختلف را دارد. با چاپ روی پلات امکان چاپ در تنوع رنگی و کیفیت مناسب وجود دارد. پلات لمینت بواسطه لمینت بکار رفته در آن کیفیت و مرغوبیت اثر چاپی را افزایش می دهد. چاپ بنر تبلیغاتی نیز ابزاری مناسب برای فضاهای عمومی است. چاپ بنر هم روشی ارزان جهت تبلیغات عمومی است و هم بخاطر مقاومت مناسب نسبت به شرایط جوی بسیار مناسب است.

از لحاظ قیمت چاپ بنر تبلیغاتی ارزانتر از چاپ پلات و پلات لمینت کردن است که این مورد یکی از موارد اختلاف این دو نوع روش تبلیغاتی است در حالی که هر یک استفاده خاص خود را دارند و با این دو می توان به بهترین نحو ممکن به تبلیغات مورد نظر پرداخت.

مرکز چاپ و تبلیغات کوثر چاپ بنر و چاپ پلات با بالاترین کیفیت ممکن و سریعترین زمان ممکن را انجام می دهد.

لیست قیمت

نظرات

    ارسال نظرات

    ارسال
     (021) ۷۷۵۲۴۵۴۰ - ۴۲   ورود / ثبت نام   دفتر کار