تفاوت بنر و فلکس-

تفاوت بنر و فلکس

تفاوت بنر و فلکس

1396/05/14 0

بنر و فلکس و تفاوت بنر و فلکس

بنر و فلکس . بنر و فلکس هر دو جزء روشهای تبلیغاتی مناسب و تاثیرگذار به حساب می آیند. بنر و فلکس هم عمر بالایی دارند و هم از روشهای تبلیغاتی ارزان محسوب می شود. اما بین بنر و فلکس تفاوت هایی وجود دارد و استفاده هر یک شرایط خاص خود را دارد.

بنر و فلکس

بنر و فلکس . جهت بررسی تفاوت های بین بنر و فلکس بایستی به نحوه چاپ و کاربردها و ویژگی های این دو متریال پر کاربرد جهت امور تبلیغاتی پرداخت. چاپ فلکسی برای امور تبلیغاتی مربوط به سر در مغازه ها، فروشگاه ها ، تابلوهای عابر پیاده ، برخی از بیلبوردها و ... کاربرد دارد.

بنر و فلکس و تفاوت چاپ بنر و فلکس

چاپ فلکسی برای تابلوهایی استفاده می شود که نیاز به لامپ مهتابی دارند ولی چاپ بنر نیاز به روشنایی نبوده و البته این تفاوت یکی از دلایل تیره تر بودن چاپ فلکسی نسبت به چاپ بنر است. در چاپ فلکسی نور مهتابی به کار رفته در تابلو به اثر چاپی تابیده شده و موجب روشنایی و نمایش زیباتر اثر در مقابل بازدید کنندگان می شود. استفاده از چاپ فلکسی بخصوص در شب ها بیشتر نمایان می شود.

بنر و فلکس هر دو جزء روشهای تبلیغاتی مناسب محسوب می شود بطوریکه چاپ فلکسی یا چاپ بنر تبلیغاتی استفاده فراوان پیدا کرده است. بنر و فلکس های موجود در بازار در دو نوع چینی و کره ای موجود هستند که نوع کره ای 20 انس و نوع چینی 18 انس می باشد. چه از بنر یا فلکس برای امور تبلیغاتی استفاده شود بایستی در چاپ بنر و فلکس بخوبی از اصول تبلیغاتی و استفاده مناسب از متون و تصاویر استفاده شود. بنر و فلکس بکار رفته برای تبلیغات از طول عمر مناسب و خوبی برای تبلیغات مستمر برخوردارند.

مرکز چاپ و تبلیغات کوثر امکان چاپ بنر تبلیغاتی و چاپ فلکسی در انواع طرح ها و با بالاترین کیفیت و سریعترین زمان ممکن را دارد.

لیست قیمت

نظرات

    ارسال نظرات

    ارسال
     (021) ۷۷۵۲۴۵۴۰ - ۴۲   ورود / ثبت نام   دفتر کار