بنر و فلکس چیست؟-

بنر و فلکس چیست؟

بنر و فلکس چیست؟

1396/08/25 0

بنر و فلکس چیست

بنر و فلکس دو ابزار تبلیغاتی جهت نمایش پیام است. بنر و فلکس در انتقال پیام و اثر بخشی در مخاطبان تاثیر فراوان دارد. چاپ بنر و چاپ فلکسی نیازمند تخصص و شناخت صحیح مخاطبان دارد.

بنر و فلکس چگونه پیام را انتقال می دهد

بنر و فلکس با استفاده از فضای عمومی در معرض دید مخاطبان قرار می گیرد و با داشتن قابلیت درج تصاویر و متن های متناسب و قابلیت ایجاد طرح های مناسب قابلیت عرضه و انتقال پیام را به بهترین نحو دارد.

بنر و فلکس چه تفاوت هایی دارند

در پاسخ به این سوال بایستی گفت بنر و فلکس هر دو برای انتقال پیام بخوبی مورد استفاده می شود ولی استفاده بنر با فلکس متفاوت است. بنر را در مکان های مختلف چه تجاری و غیر تجاری ، کاربرد شخصی یا غیر شخصی براحتی می توان بکار برد و کاربرد در فضای خارجی دارد. ولی در چاپ فلکسی بایستی چهارچوپ مناسب برای عرضه و نمایش فلکسی فراهم شود. چاپ فلکسی نیاز به تجهیزات جانبی مثل تابلو فلکسی و بعضا تجهیزات نورپردازی برای عرضه بهتر پیام دارد و کاربردهایی در سر در مغازه ها و فروشگاه ها دارد.

چاپ بنر و فلکس و کاربردهای آن

چاپ بنر و فلکس در مراسم مختلف و مکان های مختلف کاربرد فراوان دارد. بنر و فلکس کاربرد تبلیغاتی و تجاری و غیر تجاری دارند. به عنوان مثال جهت پیام های تبریک و مراسم شادی و عزاداری بنر مناسب است و موجب انتقال پیام مناسب با مخاطب دارد. فلکس نیز در سر در مغازه ها تابلوهای عابر پیاده و بیلبوردها و ... کاربرد فراوان دارد.

بنر و فلکس تبلیغات کوثر

تبلیغات و چاپ کوثر امکان چاپ بنر و فلکس در تمامی ابعاد و با بالاترین کیفیت ممکن و در سریعترین زمان ممکن را دارد.

لیست قیمت

نظرات

    ارسال نظرات

    ارسال
     (021) ۷۷۵۲۴۵۴۰ - ۴۲   ورود / ثبت نام   دفتر کار