انواع چاپ پلات لمینت-

انواع چاپ پلات لمینت

انواع چاپ پلات لمینت

1396/04/22 0

انواع چاپ پلات لمینت

پلات لمینت با چاپ پلات و لمینت کردن اثر چاپی، چاپی زیبا و چشم نواز برای مشتریان فراهم می شود. پلات لمینت توسط دستگاه پلاتر ابتدا برای چاپ پلات و لمینت کردن توسط لمینیتور صورت می گیرد.

جهت چاپ پلات لمینت استفاده دستگاه پلاتر یکسان است ولی در لمینت کردن پلات تفاوت هایی وجود دارد بطوریکه لمینت سرد و گرم برای پلات مطرح است. نقش لمینت از طرفی بالا بردن کیفیت و مقاومت پلات بوده و از طرف دیگر با براقیت و درخشندگی که ایجاد می کند جلوه اثر چاپی را افزایش می دهد.

پلات لمینت گرم

لمینت مورد استفاده برای پلات لمینت گرم با گرما بر روی سطح چسبانده می شود. در واقع در این روش لمینت روی پلات پرس می شود. این نوع لمینت نیز در دو نوع براق و مات مطرح است. با گرما بر روی پلات چسبی فعال شده که لمینت روی سطح پرس می شود.

پلات لمینت سرد

پلات لمینت سرد مانند سلفون کشی است و از گرما جهت لمینت کردن استفاده نمی شود. در لمینت سرد روی پلات در اثر فشار لمینت حک می شود.

امکان چاپ عریض از مزایای چاپ پلات لمینت است. پلات لمینت بخصوص در فضاهای داخلی نظیر تابلو ها ، نمایشگا ها ، پوستر و.. کاربرد فراوان دارد. تبلیغات کوثر امکان چاپ پلات در ابعاد مختلف را داراست و داشتن دستگاه پلاتر دقیق امکان چاپ پلات در سریعترین زمان ممکن را فراهم می کند.

لیست قیمت

نظرات

    ارسال نظرات

    ارسال
     (021) ۷۷۵۲۴۵۴۰ - ۴۲   ورود / ثبت نام   دفتر کار