چاپ کاغذ دیواری-

کاغذ دیواری

مهر 1395 0

کاغذ دیواری در طراحی و دکوراسیون داخلی برای مکان های مختلف نظیر ادارات و منازل مسکونی استفاده میشود. جنس کاغذ دیواری متفاوت بوده و میتواند کاغذی، فوم، پی وی سی و... باشد. بر اساس جنس کاغذ دیواری کیفیت آن متفاوت است. با این وجود کاغذ دیواری با طرح های متنوع نیز موجود است. طرح مورد استفاده میتواند کلاسیک ، مدرن، اسپرت و ... باشد.

کاغذ دیواری باعث زیبایی پوشش دیوارهای داخلی ساختمان میشود. کاغذ دیواری در گذشته بیشتر به صورت ساده وبدون طرح استفاده میشد که جذابیت زیادی نداشت ولی امروزه با طرح های گوناگون محیط مناسب و زیبایی را برای فضای داخلی ساختمان فراهم مینماید. جهت انتخاب کاغذ دیواری مناسب با طرح دلخواه میتوان از آلبوم کاغذ دیواری که شامل طرح های مختلفی است ، استفاده کرد.

علاوه بر طرح و نقش، جنس و ابعاد کاغذ دیواری نیز مهم است. کاغذ دیواری حاوی لایه ای از وینیل بوده که شست وشو آن را ممکن میسازد وبراقیت وجلوه مناسبی برای طراحی داخلی امکان پذیر میکند. کاغذ دیواری برای نصب حاوی چسب مخصوص است که نصب را آسان میکند. البته برخی از انواع آن دارای چسب نبوده که نیاز به چسب در زمان نصب دارد.

برای انتخاب کاغذ دیواری مناسب سعی نمایید بهترین جنس آن را خریداری نمایید. کاغذ دیواری جنس وینیل یکی از بهترین نوع کاغذ دیواری محسوب میشود که هم قسمت زیرین وهم قسمت بیرونی آن از وینیل تشکیل شده است. جهت نصب کاغذ دیواری بایستی دیوارها نشتی رطوبت نداشته باشند. سپس در صورت نیاز به چسپ ، چسب بر دیوار زده شده و عملیات نصب صورت میگیرد.

کاغذ دیواری در انواع ساده رنگی، کاغذ دیواری طرح دار و کاغذ دیواری گل دار عرضه میشود. با سفارش كاغذ ديواري طرحی دلخواه طبق سفارش وبر اساس اندازه و طرح و رنگ دلخواه بر روی جنس سفید و خام کاغذ دیواری چاپ شده و به روش کاغذ دیواری های استاندارد قابل نصب می باشند.

جهت مشاهده و انتخاب نمونه کارهای بیشتر به کانال ما بپیوندید ([email protected])

لیست قیمت

نظرات

    ارسال نظرات

    ارسال
     (021) ۷۷۵۲۴۵۴۰ - ۴۲   ورود / ثبت نام   دفتر کار