چاپ گلاسه قیمت پرینت روی کاغذ گلاسه قیمت چاپ عکس روی کاغذ گلاسه قیمت پرینت رنگی روی کاغذ گلاسه-

چاپ گلاسه

چاپ گلاسه

مهر 1395 0

چاپ گلاسه چاپ گلاسه فوری تراکت گلاسه قیمت پرینت روی کاغذ گلاسه قیمت چاپ عکس روی کاغذ گلاسه قیمت پرینت رنگی روی کاغذ گلاسه. یکی از انواع روشهای چاپی است که زیبایی خاص و کیفیت خاص خود را داراست. در چاپ گلاسه به واسطه پوشش دورو و کیفیت بالا و سطح صاف و هموار زیبایی اثر چاپی را چند برابر می کند. براقیت و درخشندگی چاپ بر روی گلاسه باعث اثر بخشب بیشتر اثر چاپی شده و این امر در تبلیغات بسیار موثر است.

چاپ گلاسه تبلیغاتی

چاپ گلاسه و کاغذ گلاسه برای چاپ کارت ویزیت و مجله ها و تصاویر کتاب ها و ... کاربرد فراوان دارد. از نکات مهم در بررسی کیفیت گلاسه وزن آن است. بطور کل هر چه وزن گلاسه بیشتر باشد کیفیت چاپ گلاسه بدست امده بیشتر بوده و به اصطلاح به آن گرماژ گفته می شود.

چاپ گلاسه فوری

درج تصاویر رنگی روی کاغذ گلاسه بسیار مرسوم است. با چاپ گلاسه می توان کارت ویزیت جذاب ایجاد کرد. البته این تنها یک مورد استفاده چاپ گلاسه است و در طراحی و چاپ مجلات و روی جلد و ... کاربرد بسیار دارد. کاغذ گلاسه سطح صاف است که این امر باعث شده برای چاپ اثرات رنگی کاغذ گلاسه از بهترین ها محسوب شود.

قیمت پرینت روی کاغذ گلاسه

معمولا برای چاپ گلاسه از چاپ جوهر فشان استفاده می شود. تبلیغات کوثر چاپ با بالاترین کیفیت بر روی گلاسه به میزان دلخواه مشتریان را فراهم کرده است.

قیمت پرینت رنگی روی کاغذ گلاسه

پرینت رنگی روی کاغذ گلاسه در گروه کوثر با بالاترین کیفیت انجام می شود کاغذ گلاسه قابلیت پرینت رنگی را دارد و چاپ گلاسه جهت این امر بسیار مناسب است.

قیمت چاپ عکس روی کاغذ گلاسه

چاپ عکس روی کاغذ گلاسه از بهترین روشهای چاپ عکس است. گلاسه امکان درج رنگ های متنوع با شفافیت و براقیت بالا را برای تصاویر فراهم می نماید.

لیست قیمت

نظرات

    ارسال نظرات

    ارسال
     (021) ۷۷۵۲۴۵۴۰ - ۴۲   ورود / ثبت نام   دفتر کار