چاپ سولیت

چاپ سولیت

چاپ سولیت جهت فضای خارجی استفاده میشود. چاپ سولیت چاپی مقاوم بوده واین از مزایای چاپ سولیت محسوب میشود. از مزایای چاپ سولیت نسبت به چاپ بنر فوری همین مقاومت بالای سولیت در برابر شرایط محیطی را میتوان نام برد.

چاپ سولیت

از لحاظ کیفیت چاپ سولیت کیفیت نزدیک به چاپ پلات بر روی کوتد را داراست. از انواع سولیت میتوان سولیت کره ای و سولیت چینی را نام برد.

چاپ سولیت دارای کیفیت بالا بوده که جهت تبلیغات تصویری مناسب است زیرا کیفیت سولیت نزدیک به عکس است. سولیت جهت فضای خارجی استفاده فراوان دارد. سولیت هم در انواع کره ای و چینی عرضه میشود. چاپ سولیت نسبت به شرایط محیطی مقاوم است. کیفیتی در حد چاپ پلات دارد.

چاپ تصاویر دلخواه با کیفیت بالا بر روی انواع سولیت با تجهیزات حرفه ای توسط گروه کوثر انجام میشود.

ارسال نظر
نظرات


شما قادر به تولید با متراژ بالا هستید؟بله تجهیزات مدرن مرکز امکان چاپ در ابعاد مختلف را می دهد.


چاپ سولیت دارای تنوع رنگی است؟بله امکان بکارگیری رنگ های مختلف در طرح سولیت وجود دارد.


جنس چاپ سولیت چیست؟چاپ سولیت دارای جنس پی وی سی بوده که کیفیت بالایی دارد. سولیت نور رو از خود عبور نمیده واستحکام ومقاومت خوبی داره.


کیفیت چاپ سولیت در چه حدی هست؟چاپ سولیت دارای کیفیت بالا بوده که جهت تبلیغات تصویری مناسب است زیرا کیفیت سولیت نزدیک به عکس است.


کیفیت چاپ سولیت در چه حدی است؟سولیت دارای کیفیت بالایی بوده ودارای کیفیتی درحد چاپ پلات است.


شما از چاپ سولیت چینی استفاده میکنید یا کره ای؟چاپ سولیت در دو نوع چینی وکره ای عرضه میشه. که بنا به درخواست مشتری هر دو نوع عرضه میشه.


آیا در چاپ سولیت قابلیت چاپ دو طرف وجود داره؟بله. چاپ سولیت قابلیت چاپ دردوطرف رو داره.


ولد یا دوخت در چاپ سولیت چیست؟در چاپ سولیت ولد یا دوخت عملیات تکمیلی است که با این کار امکان رد کردن چوب و یا داربست از بالا و پایین سولیت(و یا چپ و راست) بوجود می آید.


تفاوت بین سولیت کره ای و چینی در چیست؟کیفیت چاپ سولیت به جنس متریال چاپی بستگی دارد. به طوریکه کیفیت سولیت چینی و کره ای متفاوت است. البته قیمت سولیت کره ای وچینی نیز متفاوت است.


آیا میشه از چاپ سولیت برای چاپ پوستر وپرده تصویری نیز استفاده کرد؟چاپ سولیت دارای ظاهر بدون بافت بوده که آن را مناسب برای چاپ پوستر و پرده تصویری نیز میکند. کیفیت چاپ سولیت بالا است که در کنار این کیفیت بالا دارای مقاومت بالا نسبت به شرایط محیطی بوده که آن را مناسب برای چاپ تصاویر مختلف میسازد.