چاپ فلکسی تابلو فلکسی قیمت تابلو فلکسی فیس قیمت فلکسی طراحی تابلو فلکسی بنر و فلکس-

مهر 1395 0

تابلو فلکسی قیمت تابلو فلکسی فیس قیمت فلکسی طراحی تابلو فلکسی بنر و فلکس . چارچوب فلکس را تابلو فلکسی فراهم مینماید. تابلو فلکسی مکعبی شکل بوده که تجهیزات مورد نیاز جهت تامین روشنایی درون آن تعبیه شده است. تابلو فلکسی بصورت ریلی ، سپری و اسکلت فلزی است. ابعاد تابلو فلکسی مطابق با شریط محیطی مورد استفاده دارای تنوع می باشد. تامین روشنایی در تابلو فلکسی توسط لامپ های فلوروسنت انجام می گیرد. تابلو فلکسی در سردرب، تابلو مغازه و تابلو فروشگاهها و... استفاده میشود.

چاپ فلکسی

ابتدا طرح تابلو فلکسی توسط طراح ایجاد شده و پس از چاپ فلکس چارچوب مورد نیاز برای فلکس ساخته میشود و در نهایت تعبیه روشنایی به عنوان مرحله پایانی ساخت تابلو فلکسی بحساب می آید که معمولا در ابعاد هر 30 و 35 سانتیمیتر یک لامپ جهت روشنایی استفاده میشود.

تابلو فلکسی

قطر ورق گالوانیزه 6 تا 7 میلیمتر است و کلاف چهارچوب تابلو فلکسی قوطی 2.5 با ضخامت 8 میلیمتر است. از مزیت های تابلو فلکسی مقاومت مناسب در برابر شرایط محیطی مثل گرمای شدید و نور آفتاب است.

با استفاده از تابلو فلکسی میتوان علایم تجاری خاص ، لوگوها و طرح های چاپی مناسب را ارایه کرد. تبلیغات کوثر چاپ فلکس و تولید تابلو فلکسی متناسب با آن را با کیفیت مطلوب وبیشترین دوام ارایه می دهد.

قیمت تابلو فلکسی فیس

طراحی تابلو فلکسی

لیست قیمت

نظرات

    ارسال نظرات

    ارسال
     (021) ۷۷۵۲۴۵۴۰ - ۴۲   ورود / ثبت نام   دفتر کار