اسپیس فریم-

اسپیس فریم

اسپیس فریم اجاره اسپیس فریم فروش اسپیس فریم قیمت هر متر اسپیس فریم

مهر 1395 0

اسپیس فریم اجاره اسپیس فریم فروش اسپیس فریم قیمت هر متر اسپیس فریم .اسپیس فریم سازه ای مناسب جهت تبلیغات محیطی بخصوص در غرفه سازی نمایشگاهی است. اسپیس فریم وزن پایین واستحکام بالایی دارد که ازآن بخصوص در نمایشگاهها ، استیج ، طاق نصرت، قاب بنر و... می توان استفاده کرد. سازه های فضایی اسپیس فریم (space frame) با استفاده از قواعد هندسی طرح ایده ال جهت تبلیغات محیطی را فراهم میکند.

اجاره اسپیس فریم

درسازه اسپیس فریم با استفاده از قطعات جدا از هم واستفاده از بست اسپیس وسوار کردن آنها میتوان سازه ای مستحکم را ایجاد کرد.از مزیتهای اسپیس فریم میتوان به قابلیت شکل پذیری آسان دراندازه های متفاوت اشاره کرد که این امر موجب آسان کردن حمل و نقل آن شده است. ازمزایای دیگر اسپیس فریم هزینه پایین اجاره آن درمقایسه با روشهای مشابه، سرعت مناسب فراهم کردن سازه اسپیس ، ایمنی بالا، وزن کم، امکان عبور تجهیزات حرارتی والکتریکی و... را میتوان نام برد. درعمل برخی اسپیس فریم را به داربست تشبیه میکنند این در حالی است که این سازه تنوع شکل پذیری بالاتری نسبت به داربست دارد.

اسپیس فریم

فروش اسپیس فریم

مهمترین جنبه طراحی اسپیس فریم تناسب داشتن با کاربری،داشتن زیبایی بصری، داشتن استحکام کافی،داشتن حالت بهینه درحجم تولید جهت کاهش هزینه را می توان نام برد.

اسپیس فریم و طاق نصرت

این سازه همان طور که ازنام آن بر می آید بمعنای طاق پیروزی میباشد که درزمان قدیم لشگر پیروز اززیر آن میگذشت. ازانواع طاق نصرت میتوان به طاق نصرت فلزی، طاق نصرت اسپیس فریمی وطاق نصرت چوبی اشاره کرد.اسپیس فریم طاق نصرت سازه ای زیبا برای استفاده درمراسمهای مختلف ازجمله جشنها میباشد.

اسپیس فریم و استیج یا سن

به سکوی برگزاری سالن همایش وسالن کنسرت استیج یا سن می گویند. از اسپیس فریم میتوان به شکل مطلوب درساخت استیج استفاده کرد.

قاب بنر

سازه ای که برای پوشش پشت برنامه از آن استفاده می کنند به طوری که به صورت مستطیل شکل در ابعاد مختلف ساخته می شود و از طریق پایه ها صاف نصب می شود.

با اجاره اسپیس فریم توسط مشتری، پس ازبرگزاری فعالیت تبلیغاتی میتوان سازه را پس داد وجایی ازفضای فیزیکی مشتری را اشغال نکرد، واین نیز ازمزیت بارز اجاره اسپیس فریم میباشد.

گروه تبلیغاتی کوثر با استفاده ازتجربه وتوان تخصصی وداشتن رزومه عالی دراین زمینه آماده ارائه خدمات در زمینه فروش و اجاره اسپیس فریم می باشد.

لیست قیمت

نظرات

    ارسال نظرات

    ارسال
     (021) ۷۷۵۲۴۵۴۰ - ۴۲   ورود / ثبت نام   دفتر کار