چاپ پاپ آپ-

چاپ پاپ آپ

چاپ پاپ آپ

چاپ پاپ آپ . پاپ آپ نمایشگاهی ، تبلیغاتی ، استند پاپ آپ همه نام های مرسوم این سازه می باشد که یکی از محبوب ترین سازه های نمایشگاهی است. چاپ پاپ آپ را می توان در زمان کم و به آسانی نصب و راه اندازی کرد. در چاپ پاپ آپ پلات لمینت چاپ شده در قالبی از جنس آلومینیوم قرار گرفته است. استند پاپ آپ برای نمایش چاپ پاپ آپ یکی از تجهیزات محبوب در غرفه آرایی نمایشگاه ها محسوب می شود. یکی دیگر از ویژگی های چاپ پاپ آپ پرتابل بودن و قابل حمل بودن آن است. تبلیغات کوثر با پذیرش سفارش چاپ پاپ آپ ، طراحی استند پاپ آپ را به شکل مطلوب صورت داده و عملیات چاپ پاپ آپ را انجام می دهد و پس از آن در غرفه آرایی می توان از آن استفاده کرد.

پاپ آپ

در طراحی چاپ پاپ آپ باید از رنگهای زیبا ومتناسب استفاده شود همچنین استفاده درست از تصاویر و متون در طراحی و چاپ پاپ آپ بسیار مهم است.

محل مناسب قرارگیری استند پاپ آپ پس زمینه غرفه در غرفه های نمایشگاهی است. انواع مختلفی از چاپ پاپ آپ وجود دارد که بسته به نوع غرفه آرایی می توان از هر یک استفاده کرد.

چاپ پاپ آپ

چاپ پاپ آپ و نکات آن

در طراحی و چاپ پاپ آپ بایستی به این نکته توجه کرد که متریال چاپی می تواند ابعاد مختلف را داشته باشد زیرا استند براحتی قابل حمل بوده و با برقرای اتصالات قابلیت نمایش چاپ در ابعاد مختلف وجود دارد.

چاپ پاپ آپ و انواع آن

  • چاپ پاپ آپ خورشیدی
  • چاپ پاپ آپ های سه در دو
  • استند پاپ آپ های سه در سه
  • استند پاپ آپ سه در چهار
  • استند پاپ آپ مگنتی
  • استند پاپ آپ کرو (کرو به معنی انحنا می باشد

چاپ پاپ آپ دارای سایزها و ابعاد مختلف است که قابلیت نصب انواع چاپ با ابعاد مختلف را پاپ آپ دارد. قابلیت نصب پروژکتور در پاپ آپ از دیگر ویژگی های پاپ آپ است. پاپ آپ ها را می توان به انواع پاپ آپ تخت و منحنی و استوانه ای نیز دسته بندی کرد. در پاپ آپ تخت امکان درج چاپ پاپ آپ روی سطح صاف وجود دارد در حالی که در پاپ آپ منحنی چاپ پاپ آپ روی سازه مقعر نصب می شود و نوع استوانه ای نیز شبیه استوانه است.

نظرات

    ارسال نظرات

    ارسال